Otestuj s nami bindrs – nástroj pre lepšiu spoluprácu s tvojím tímom

Impact HUB je miesto, ktoré poskytuje kolaboračný priestor pre teba, tvoj tím, priestor pre stretnutie s mentormi či tvojimi klientmi. Nie vždy je však možné stretnúť sa s tým, s kým práve potrebuješ prebrať task či novú ponuku na jednom mieste. To je bežná realita, no my sme natrafili na možné riešenie. Je ním holandsko-slovenský startup bindrs.

Keď nás Ferdinand Harmsen, jeden z tvorcov tejto platformy oslovil, boli sme zvedaví. Chcel nám bindrs predstaviť a zistiť čo naň hovoríme. Teraz sme my zvedaví na ten tvoj názor. Otestuj ho s nami, daj tvorcom feedback, a keď sa ti zapáči, využi ho na zefektívnenie tvojej práce s tímom.

Make it simple

Boris a Ferdinand sa stretli cez spoločného známeho, spojila ich rovnaká vášeň pre startupy a kolaboratívnu prácu. Neskôr sa k nim pridal Ondrej. Dnes tvoria skvelý tím, ktorý využíva svoj vlastný výtvor pri každonennej práci.

bindrs team
Na začiatku bol nápad vytvoriť program umožňujúci spoluprácu a spoluvytváranie najjednoduchším spôsobom. Žiadne zložité užívateľské prostredie a mnoho často nadbytočných funkcií,  ale jednoduchý, prehľadný a funkčný produkt, ktorý každý z nás využije prostredníctvom jeho preferovaného komunikačného online kanálu. Tak vznikol prototyp platformy bindrs. S ním chalani poputovali na startupweekend, kde získali cenný feedback.Vďaka nemu vytvorili beta-verziu, ktorú ponúkli na skúšku University of Michigan School of Information.

Odvtedy uplynulo pol roka a chalanom sa podarilo dostať bindrs na niekoľko medzinárodných škôl aj slovenských univerzít. Práve teraz makajú na novej verzii, ktorá ponúkne aj prémiové služby pre jednotlivcov aj organizácie.

Ako to funguje?

  • bindrs je integrovaný so sociálnymi sieťami, takže žiadne vytváranie užívateľských účtov. Môžeš ho pokojne používať vo Facebooku a všetky informácie o zmenách budeš dostávať v podobe notifikácií, môžeš si samozrejme zvoliť aj iné siete ako Twitter, LinkedIn či Google+, vtedy ti info o zmenách a updaty budú chodiť do messages
  • vkladaj a sharuj multimediálny obsah, galérie, PDF, mapy, linky, videá, čo ti len napadne
  • urob si prehľad v témach, ktoré riešite s tímom, bindrs ponúka skvelý prehľad o obsahu, už žiadne hľadanie, môžeš okamžite vidieť , čo bolo zmenené od tvojej poslednej návštevy (čo oceníš pri editáciách textov, biznis plánov aj ďalších dokumentov, na tvorbe ktorých sa podieľate spolu s kolegami
  • neboj sa o súkromie, tvoj obsah patrí tebe a nikomu inému, aj preto robia tvorcovia všetko, aby to tak zostalo, používajú zabezpečené pripojenie a servery presunuli do Švajčiarska, ktoré poskytuje najvyššiu právnu ochranu
  • bindrs sa dá využiť aj pri plánovaní tripu  či bežných veciach, nemusíš mať nevyhnutne vlastný startup. Poslúži aj študentom na zdielanie skrípt, učiteľom na opravovanie esejí priamo do žiakov a podobne
  • používaš ho zadarmo

bindrs facebook app

 

Takže ak potrebuješ on-line miesto na efektívnu spoluprácu pre tvoj tím, neváhaj a vyskúšaj bindrs. Klikni na https://bindrs.com  alebo vyhľadaj aplikáciu bindrs priamo na Facebooku. Pozvi kamošov, skús prvú poradu, podklady či nápady sharovať cez bindrs a daj nám vedieť, čo sa vám páči a čo nie na hello@impacthub.sk .


Ak máš v hlave otázky, aké to je založiť takýto projekt, ako sa pracuje v multikultúrnom startupe alebo prečo ostali Boris, Ondrej a Ferdinand na Slovensku, šetri si ich. Ferdinanda stretneš u nás 14. mája na Dutch Hangout večeri venovanému Holanďanom, ktorí žijú a pracujú v našom meste. Ich osobné príbehy si vypočujete pri dobrom pive a vínku :)

Kontakty na tvorcov

Ondrej (SK) – ondrej@bindrs.com
Ferdinand (NL/EN) – ferdinand@bind.rs

 

 

autor: Baška Klimek

editor: Stanči Karellová a Hana Ciefová