MISSION DRIVEN STARTUPs WANTED!

Spájame sily so STARTUP AWARDS

Impact HUB Bratislava tento rok spojil sily so Startup Awards s cieľom nominovať, vybrať a oceniť startupy, ktoré pracujú na inováciách alebo technológiách riešiacich aktuálne spoločenské výzvy a problémy. Vnímame urgentnú potrebu zviditeľňovať a podporovať práve takéto startupy, keďže to majú na trhu o trošku ťažšie. Sme veľmi radi, že Startup Awards to má vo svojej DNA od začiatku a je to vynikajúca platforma s veľkým impactom.

CHALLENGER AWARD, MISSION AWARD, Future Now Conference

Startup Awards vstúpil už do siedmeho ročníka a každý rok prináša viacero inovácii a noviniek. Tento ročník rozhodne nie je výnimkou. Hlavný organizátor Neulogy, prináša hneď niekoľko noviniek a zmien, ktoré Startup Awards posúvajú zase o stupienok vyššie. Samotná súťaž prešla zásadnejšou zmenou v rámci hlavných kategórií a ocenení s cieľom zdynamizovať a zatraktívniť súťažnú časť. Popri tradične silnej hlavnej súťaži, kde sa vyberie a ocení najinovatívnejší startup s najväčším potenciálom rastu, budú ocenené aj dve nové kategórie: CHALLENGER AWARD a MISSION AWARD. Práve druhú z nich prináša organizátor v spolupráci s Impact HUB Bratislava. Po minuloročnom úspechu pilotnej konferencie sa organizátor rozhodol rozšíriť aj konferenčnú časť a priniesť úplne nový koncept Future Now Conference vystavaný okolo dôležitých tém pre budúcnosť a dlhodobý úspech stredoeurópskeho regiónu. Future Now Conference zahŕňa future of mobility, future of internet, and future of government. Startup Awards a Future Now sa uskutoční 1. Decembra, 2017 v SND v Bratislave. Podrobné info o súťaži a konferencii na www.startupawards.sk.

MISSION AWARD nominácie

Pomôžte nám nominovať najlepšie mission driven startupy, ktoré by podľa vás mali byť ocenené v kategórii MISSION AWARD. Nominované môžu byť startupy z rôznych oblastí (zdravotníctvo, ekológia, vzdelávanie, doprava, odpadové hospodárstvo a pod.), základným predpokladom je snaha o inovatívne alebo technologické riešenie aktuálnych spoločenských výzviev a problémov. Dôležitým aspektom je aj celková udržateľnosť a dosiahnuté výsledky. Nominácia je veľmi jednoduchá, prebieha do 31. októbra 2017. Tešíme sa na všetky inovatívne nominácie!
Nominuj!