Impact HUB pomáha rozbiehať náš trh. Inšpirujeme a motivujeme ľudí k podnikavým nápadom, idey pretavujeme na riešenia, neziskovky učíme podnikať a stať sa sebestačnejšími a udržateľnejšími. Komerčné podnikanie obohacujeme o nový rozmer. Robíme to preto, aby na Slovensku bolo viac ľudí s inovatívnymi nápadmi, viac poctivých a prospešných služieb a produktov a lepšie podmienky pre rozvoj prospešného a dobrého biznisu.

Social Business vnímame ako udržateľné podnikanie, ktoré Ti okrem zisku prinesie aj dobrý pocit a zadosťučinenie z toho, že priamo svojimi službami či produktami riešiš aktuálny spoločenský problém alebo zlepšuješ a posuváš našu spoločnosť.

A čo presne pre to robíme?

clinic

Radíme a spájame rozbiehajúcich sa podnikateľov a startupistov s odborníkmi cez bezplatné poradenstvo Business Clinic.

Zisti viac

clinic

Organizujeme najkomplexnejší inkubátor na dlhodobú podporu spoločensky prospešných riešení Impact Incubator.

Zisti viac

wld

Vďaka podpore Nadácie VÚB organizujeme sériu workshopov, ktoré pomáhajú ženám získať nové skills v oblasti online marketingu a komunikácie.

Zisti viac

clinic

Prinášame príklady Slovákov a slovenských značiek, ktoré robia veci inak na našich inšpiratívnych večeroch MashUpoch.

Zisti viac

clinic

Spojili sme slovenské TOP firmy a úspešné startupy do jedného víkendu. Čakaj zaujímavé výzvy, medzinárodnú účasť, kvalitné ceny a hlavne skvelých mentorov. Spolu prinesieme na Slovensko viac inovácií. Stačí sa len “hacknúť”!

Zisti viac

inkubator-social-banner
Socialbusiness.sk je samostantná platforma spájajúca príležitosti pre rozvoj Social Business projektov na Slovensku a propagujúca takéto inšpiratívne biznis nápady na našom trhu. Osvetu nám pomáhajú šíriť viacerí významní predstavitelia podnikateľskej, startupovej, neziskovej aj investičnej sféry.

Zisti viac

social impact award

Social Impact Award je najrozsiahlejší európsky program vzdelávania študentov v oblasti spoločensky prospešného podnikania, ktorý organizuje na Slovensku Impact Hub Bratislava a Rozbehni sa!. Okrem inšpirácie a vzdelávania poskytuje najlepším nápadom štartovací kapitál.

Zisti viac

ngotarget-logo

Dlhodobo a komplexne pomáhame vybraným inovatívnym neziskovkám nastaviť a zlepšiť ich vnútorné procesy, biznis plán, marketing,sales a radíme im v aktuálnych biznis otázkach. Zvyšujeme ich šancu na dlhodobú udržateľnosť a rozvoj. V roku 2016 – 2017 otvárame NGOtarget pre 10 projektov.

Zisti viac

inkubator-technology-banner

Technology For Good je nový smer využívania moderných technológií na riešenie spoločenských problémov či zlepšovanie životnej úrovne a nášho okolia, ktorý rozvíjame na našom trhu. Softvérové aj hardverové inovácie dnes môžu zásadným spôsobom posunúť našu spoločnosť a chrániť životné prostrenie.Či už ide o hry, mobilné aplikácie, inteligentné zariadenia a IoT riešenia.

energyhack.sk

Hackathon pre všetkých, ktorých baví analytika, funkčný dizajn, transparentnosť a sa zaujímajú o obnoviteľnú energiu. Výzvou je vytvoriť funkčnú a user friendly aplikáciu pre spotrebiteľov energie s cieľom sprehľadniť, optimalizovať spotrebu a spolutvoriť trendy pre obnoviteľné zdroje energie.

Zisti viac

Hľadáš podporu alebo chceš školiť v našich programoch?

Chcem podporu Chcem školiť pre Impact HUB

.