Gratulujeme víťazom Impact Inkubátora 2017!
Social Business: PURE JUNK
Technology for Good: CHATBOT (STORYTELLER)

Špeciálne ocenenia získali projekty NOŠA a VČELÍ KRAJ.

Do finále inkubačného programu Impact Inkubátor 3 postúpili nasledujúce tímy:

Beser.io (Garcon), Chatbot (Storyteller), Energy Management Apps, Feedbacker, KNOYD, Noša (Ecobag), Pure Junk, Včelí kRaj (BEEznis), Waki Vaky

Tento rok bolo do inkubátora vybraných 17 tímov. Z Bootcampu postúpilo do programu 13 tímov, okrem nich sme dali šancu aj 2 začínajúcim projektom z IdeaCampu – Ecobag, Blood Agent a 2 študentským projektom – STUBA Greenteam a TRANSmart. Gratulujeme postupujúcim a držíme palce v napredovaní počas dvoch náročných mesiacov!

Čo môžeš získať v Impact Inkubátore:

  • finančné odmeny a benefity vo výške 10 000€
  • extra možnosť získať vstupnú investíciu v hodnote 10 000€
  • 30 hodín business skills workshopov, 130 hodín individuálnych mentoringov
  • extra mentoring od expertov z korporátnej, podnikateľskej, neziskovej a startupovej scény
  • 2x príležitosť prezentovať Tvoj projekt pred odborníkmi z praxe s profesionálnym feedbackom
  • PR a komunikačnú podporu, prepojenie s partnermi Impact HUBu a ďaľšie výhody

Impact Inkubátor 3 ti prinášame vďaka Nadačnému fondu Telekom a ZSE.

Čaká na teba 2-mesačný komplexný program, ktorý pomôže tvojmu projektu naplno rozvinúť svoj potenciál. Inkubátor otvárame pre už rozbehnuté projekty, ale aj pre jednotlivcov, ktorí sa začínajú zaujímať o spoločensky prospešné podnikanie. Do IdeaCampu sa môžu zapojiť jednotlivci so svojim inovatívnym nápadom, alebo aj bez nápadu, ak sú ochotní prostredníctvom svojich skúseností z rôznych biznis oblastí pomôcť iným nápadom a vytvoriť tak úspešný tím. Najschopnejšie tímy s najlepšími nápadmi postúpia ďaľej do hlavného programu

Impact Inkubátor je otvorený pre idea aj advanced riešenia. Uvítame všetky podnikateľské nápady a riešenia, ktoré pomáhajú riešiť aktuálne spoločenské problémy a výzvy.

I. Mám už rozbehnutý projekt

Ak máš už reálny projekt, ktorý spadá do jednej z kategórii Social Business alebo Technology For Good, prihlásiš sa vyplnením jednoduchej prihlášky. Najinovatívnejších 30 projektov bude pozvaných na Bootcamp, kde získajú prvý mentoring, 16 z nich postúpi ďalej do Impact Inkubátora.

II. Som jednotlivec.

Ak si jednotlivec a zaujíma ťa spoločensky prospešné podnikanie, prihlás sa do IdeaCamp-u.

Prihlásiť sa môžeš na základe inovatívneho nápadu, ktorý rieši aktuálny spoločenský problém, alebo na základe vlastných schopností a skúseností. Preferované budú nápady v oblastiach healthtech a sustainability/waste management. Prihlásení s najlepšími nápadmi budú pozvaní do IdeaCamp-u a dostanú šancu vytvoriť si vlastný tím. Ak máš skúsenosti, si dobrý v niektorých z business skills, ako napríklad marketing, sales, IT development a hľadáš prospešný projekt, do ktorého by si sa zapojil, prihlás sa tiež. Na IdeaCampe sa budeš môcť pridať k nápadu, ktorý ťa osloví.
Najschopnejšie tímy s najlepšími nápadmi postúpia ďaľej do Impact Inkubátora.

Ak presvedčíš našu porotu, so svojim rozbehnutým projektom postúpiš do Bootcampu, ako jednotlivec zase do IdeaCampu.