Najväčší inkubátor pre biznis nápady sa opäť otvorí už na jar. Prihlásiť svoj biznis nápad môžeš do 31. marca 2017! Hlásiť sa môžeš ako jednotlivec aj ako tím.

Impact Inkubátor 3 ti prinášame vďaka Nadačnému fondu Telekom a ZSE.

Čaká na teba 2-mesačný komplexný program, ktorý pomôže tvoj existujúci nápad škálovať a pripraviť na investíciu. Tento rok dáme možnosť aj jednotlivcom, ktorí majú iba ideu alebo sú experti v niektorých biznis oblastiach. Jednotlivci sa budú môcť zapojiť do Idea Campu a 2 najlepšie tímy, vytvorené priamo na ňom, postúpia do inkubátora.

Impact Inkubátor je otvorený pre idea aj advanced riešenia. Uvítame:

Všetky podnikateľské nápady a riešenia, ktoré pomáhajú zlepšovať naše okolie alebo riešiť aktuálne spoločenské problémy.

I. Mám už rozbehnutý projekt

Ak máš už reálny projekt, ktorý spadá do jednej z kategórii Social Business alebo Technilogy For Good, prihlásiš sa vyplnením jednoduchej prihlášky. Najinovatívnejších 30 projektov bude pozvaných na Bootcamp, kde získaš prvý mentoring a 20 projektov z neho postúpi do Impact Inkubátora.

Prihlásiť svoj projekt

II. Som jednotlivec.

Ak si jednotlivec a v hlave nosíš ideu na skvelý podnikateľský nápad, ktorý pomôže aj spoločnosti. Prihlás sa do IdeaCampu, kde dostaneš šancu vytvoriť si vlastný tím. Ak ideu nemáš, no máš skúsenosti a si dobrý v niektorých z business skills ako napríklad marketing, sales, IT development a hľadáš projekt, do ktorého by si sa zapojil, zahlás sa tiež. Na IdeaCampe sa budeš môcť pridať k nápadu, ktorý ťa osloví.

Prihlásiť sa

Ak oslovíš našu porotu, so svojim rozbehnutým projektom postúpiš do Bootcampu a ako jednotlivec do IdeaCampu, ktoré sa konajú paralelne cez víkend 7-8- apríla.