Najväčší social biznis inkubátor sa opäť otvorí už na jar. Prihlás svoj projekt do 31. marca 2017! Zúčastniť sa môžeš ako tím, alebo jednotlivec.

Impact Inkubátor 3 ti prinášame vďaka Nadačnému fondu Telekom a ZSE.

Čo môžeš získať:

  • finančné odmeny a benefity vo výške 10 000€
  • extra možnosť získať vstupnú investíciu v hodnote 10 000€
  • 30 hodín business skills workshopov, 130 hodín individuálnych mentoringov
  • extra mentoring od expertov z korporátnej, podnikateľskej, neziskovej a startupovej scény
  • 2x príležitosť prezentovať Tvoj projekt pred odborníkmi z praxe s profesionálnym feedbackom
  • PR a komunikačnú podporu, prepojenie s partnermi Impact HUBu a ďaľšie výhody

Čaká na teba 2-mesačný komplexný program, ktorý pomôže tvojmu projektu naplno rozvinúť svoj potenciál. Inkubátor otvárame pre už rozbehnuté projekty, ale aj pre jednotlivcov, ktorí sa začínajú zaujímať o spoločensky prospešné podnikanie. Do IdeaCampu sa môžu zapojiť jednotlivci so svojim inovatívnym nápadom, alebo aj bez nápadu, ak sú ochotní prostredníctvom svojich skúseností z rôznych biznis oblastí pomôcť iným nápadom a vytvoriť tak úspešný tím. Najschopnejšie tímy s najlepšími nápadmi postúpia ďaľej do hlavného programu

Impact Inkubátor je otvorený pre idea aj advanced riešenia. Uvítame:

Všetky podnikateľské nápady a riešenia, ktoré pomáhajú riešiť aktuálne spoločenské problémy a výzvy.

I. Mám už rozbehnutý projekt

Ak máš už reálny projekt, ktorý spadá do jednej z kategórii Social Business alebo Technology For Good, prihlásiš sa vyplnením jednoduchej prihlášky. Najinovatívnejších 30 projektov bude pozvaných na Bootcamp, kde získajú prvý mentoring, 16 z nich postúpi ďalej do Impact Inkubátora.

Prihlásiť svoj projekt

II. Som jednotlivec.

Ak si jednotlivec a zaujíma ťa spoločensky prospešné podnikanie, prihlás sa do IdeaCamp-u.

Prihlásiť sa môžeš na základe inovatívneho nápadu, ktorý rieši aktuálny spoločenský problém, alebo na základe vlastných schopností a skúseností. Preferované budú nápady v oblastiach healthtech a sustainability/waste management. Prihlásení s najlepšími nápadmi budú pozvaní do IdeaCamp-u a dostanú šancu vytvoriť si vlastný tím. Ak máš skúsenosti, si dobrý v niektorých z business skills, ako napríklad marketing, sales, IT development a hľadáš prospešný projekt, do ktorého by si sa zapojil, prihlás sa tiež. Na IdeaCampe sa budeš môcť pridať k nápadu, ktorý ťa osloví.
Najschopnejšie tímy s najlepšími nápadmi postúpia ďaľej do Impact Inkubátora.

Prihlásiť sa

Ak presvedčíš našu porotu, so svojim rozbehnutým projektom postúpiš do Bootcampu, ako jednotlivec zase do IdeaCampu. Obidva sa budú konať paralelne počas víkendu 7.-8. apríla.