Loading Udalosti

« All Udalosti

MeetUp: Pre koho je Impact Inkubátor?

marec 30 @ 18:30 - 21:00

Zadarmo

Udalosť Navigation

Myslíš, že tvoj projekt nie je 100% Social business, ani Technology for Good, ale stále ho chceš viesť prospešne a udržateľne? Rád by si rozšíril svoje podnikanie o prospešný rozmer, ale nechceš ho ohroziť alebo nevieš ako na to? Aj pre teba je určený Impact Inkubátor.

Tento rok otvárame Impact Inkubátor nielen pre rozbehnuté projekty v kategóriach Social business a Technology for Good, ale aj pre komerčnejšie zamerané projekty a firmy, ktoré majú záujem vniesť viac spoločensky prospešného aspektu do svojho podnikania. Je určený tiež pre začínajúce projekty /prípadne jednotlivcov/, ktoré potrebujú urobiť projekt finančne viac udržateľným. V inkubačnom programe budeme v prvej časti klásť dôraz hlavne na čísla – kvalitný a udržateľný business case, validáciu nápadov a na atraktívny marketing, druhá časť bude viac o celkovej udržateľnosti, fundraisingu a expertnom mentoringu. Celý dvojmesačný program je pre vybrané projekty bezplatný.

Ak nie si rozhodnutý, či má zmysel prihlásiť sa, príď sa poradiť ešte pred ukončením registrácie na MeetUp vo štvrtok 30.marca o 18:30 do Impact Hubu, získaš one-to-one feedback a dozvieš sa viac.

V prípade, že si sa práve rozhodol, registruj sa rovno teraz.

Prihlásiť svoj projekt Prihlásiť sa ako jednotlivec

Podrobnosti

Dátum:
marec 30
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
Zadarmo

Miesto udalosti

Impact HUB Bratislava
Hviezdoslavovo námestie 20
Bratislava, Slovakia (Slovak Republic)
Telefón:
+421 903 429 944
Webstránka:
http://impacthub.sk/