Tento rok sme vám vďaka podpore Nadácie VÚB priniesli vyše 20 kvalitných workshopov venovaných aktívnym ženám. Vystriedali sa u nás lektori z manažmentu, neziskového sektora aj známych reklamných a PR agenúr. Preškolili sme už vyše 300 z vás. Líderkám začínajúcich podnikateľských nápadov a zmysluplných komunitných aktivít, ale aj študentkám a po vzdelaní túžiacim dámam venuje Nadácia VÚB prostredníctvom Impact Hubu sériu 22 workshopov zameraných na získanie praktických zručností v oblasti marketingu, online komunikácie, manažmentu, či IT.

Business Women Workshop Ti prinášame vďaka podpore VÚB Banky a Nadácie VÚB

nadacia

Pripravujeme

There are no upcoming events at this time.

Na workshopoch spolupracujeme s týmito značkami

eduma   eduma  eduma  eduma
eduma  eduma  eduma

Mal si šancu zažiť

14.11.
2016

Digitálna garáž s Google

Workshop Digitálna Garáž od Google sa venoval základom online marketingu. Ukázali sme vám digitálny svet v číslach, ako ľudia nakupujú online a predstavili nástroje online marketingu či webovej analytiky.

7.11.
2016

Facebook Stratégia

Ako si vytvoriť obsahovú stratégiu na Facebooku, spoznať svoju cieľovú skupinu, aké nástroje mi pomôžu pri tvorbe a zdieľaní obsahu a ako si vytvoriť segmenty na cielenie? Tým všetkým nás previedol Marek Šulík s Visibility

31.10.
2016

Ako na newsleter

Ako ich písať, aby neotravovali a ako vôbec zistiť, či sú moje newslettrové kampane úspešné? Pripravili sme pre vás 3hodinivý aktívy workshop spolu s lektorom Marekom Šulikom z Visibility.

5.9.
2016

Crowdfunding pre Dobré projekty

Ďalší parádny workshop, ktorý viedol zapálený agitátor využívania moderných technológií na získavanie financií pre neziskovky a zaujímavé projekty, Igor Polakovič.

5.9.
2016

Facebook Kampane a Facebook Strategy

Po úspechu marcového workshopu Reklamné kampane na Facebooku a Instagrame sa opäť vrátime k tejto téme a pozrieme sa bližšie na reklamu a stratégie na Facebooku.

22.8.
2016

Základy Online Marketingu

Priniesli sme ti v spolupráci s Google Digitálna garáž ďalší parádny workshop o tajoch online marketingu, ktorý viedla šikovníčka Maťka Sokolíková.

15.8.
2016

Vytvor si e-shop

Spojili sme sa s kamošmi z Websupportu a pripravili easy návod na to, ako si vytvoriť vlastný eshop za pár minút. Workshop viedol Jakub Chutňák, ktorý vo WebSupporte pôsobí ako člen najväčšej zákazníckej podpory na Slovensku a venuje sa produktu Vlastná webstránka.

9.8.
2016

Ako si vybudovať online komunitu

Pre veľký záujem sme worksop o tom, ako naštartovať svoju značku a dostať ju do pozornosti ľudí zopakovali. Na workshope sme si ukázali, ako si vybudovať komunitu a aké for free nástroje ti k tomu pomôžu.

27.7.
2016

Ako si vybudovať online komunitu

Ako naštartovať svoju značku a dostať ju do pozornosti ľudí? Na workshope sme si ukázali, ako si vybudovať komunitu a aké for free nástroje ti k tomu pomôžu. Workshop viedla naša co-founderka Baška Klimek.

18.7.
2016

Vytvor si vlastný web

V spolupráci s Websupport.sk sme pripravili workshop o tom, ako vďaka službe Vlastná webstránka môžeš mať aj ty pekný dizajnový a najmä funkčný web raz-dva-tri. Učili sme sa ako na vytvorenie vlastnej profesionálnej webstránky aj práci s rozšírenými možnosťami stránky (blog, reštauračné menu, eshop).

4.7.
2016

Rozbehni sa so Sashe.sk

Tím SAShE.sk poradil 20-tim z vás, ako vystavať svoju galériu na portáli, ako štruktúrovať ponuku, na čo sa sústrediť a čomu sa naopak vystríhať, ako pomenovať produkty, zadávať kľúčové slová, písať texty a využívať rôzne funkcionality stránky.

21.6.
2016

Základy PR

Ako komunikovať s médiámi, čo by mala obsahovať tlačová správa, ako zvládnuť situáciu, keď je v hre dobré meno a imidž tvojej značky? Základmi dobrého PR ťa prevediedla Blažena Sedrovičová

20.6.
2016

Nauč sa základy SEO

Za tri hodiny si sa naučil ako si urobiť základný SEO audit webu, lepšie pracovať s obsahom a kľúčovými slovami a získavať lepšie postavenie vo vyhľadávačoch. Tvoj web, produkty aj služby tak nájdu ľudia rýchlejšie a ľahšie. Workshop viedol skúsený online marketér Marek Šulík z Visibility.

15.04
2016

Fotoworkshop: Praca s bleskom

Kto sa chce priučiť technike a hľadá pohodového a ľudského lektora, Romanové kurzy by nemal zmeškať. Začíname témou Práca s belskom. Budeme sa pohybovat indoor aj outdoor.

12.04
2016

Ako na prvý web alebo UX design pre nový biznis

Rozbiehaš vlastný biznis a je ti jasné, že bez funkčného webu sa ďaleko nepohneš? Nemáš však žiadne skúsenosti s tým, ako na to, ktoré informácie sa na web hodia, aké tam nepatria?

31.03
2016

Ako na newsletter

Ako ich písať, aby neotravovali a ako vôbec zistiť, či sú moje newslettrové kampane úspešné? Pripravili sme pre vás 3hodinivý aktívy workshop spolu s lektorom Marekom Šulikom z Visibility.

29.03
2016

Projektový manažment pre tvoj tím snov

Ako si v tíme podeliť úlohy a spoločne viesť projekt? Netradične – pri chystaní receptu sa naučíte, ako na to! Prihlás svojich kolegov na workshop, ktorý sme pre Teba pripravili spolu so Janette Motlovou.