Organizujeme

Inkubačné programy a mentoring, Workshopy a inšpiratívne večery. Rozšírime tvoje vedomosti v rôznych praktických oblastiach na workshopoch, odborníci z praxe Ti pomôžu pohnúť sa z miesta a prekonať výzvy v Business Clinic. Okrem toho stretneš u nás tých, ktorí kedysi začínali, no dnes je ich príbeh inšpiráciou pre ostatných. Nevynechaj najbližší Mashup, Fail Faire či Choices.

Hostíme

Komunitné a odborné podujatia. Kurzy od Google, Visibility,Voices, TEDxSalón aj mnohé ďalšie dobré akcie. Radi hostíme ľudí s víziou a neobyčajnými nápadmi a akcie, ktoré inšpirujú a rozširujú obzory a pohľad na našu spoločnosť. Ak hľadáš priestor na takéto podujatie – v HUBe si vítaní

Aktuálne podujatia Archív podujatí

Prenájom priestoru

Impact HUB poskytuje priestor pre malé aj veľké podujatia, od konzultácií one to one po konferencie pre 150 ľudí. Okrem reprezentatívneho dizajnového priestoru v centre mesta u nás nájdeš vždy pohodu a príjemnú neformálnu, profesionálnu atmosféru. Tešíme sa na spoluprácu.

Verejnosť Členovia
 Meeting room 22 €/hod 12 €/hod
Conference room 50 €/hod 35 €/hod
Openspace 140 €/hod 100 €/hod
Po 18:00 + 20% hosting

Všetky ceny sú vrátane DPH, pozri si VOP a cenník doplnkových služieb

Chcem cenovú kalkuláciu Mám otázku

Pôdorys Impact HUBu

Impact HUB podorys

Fotogaléria

Referencie

kaja-michal

V Impact Hub organizuje naša spoločnosť pravidelné kurzy Biznis menu. Priestory sú pekné, vždy pripravené presne podľa dohody. Pri vchode nás a našich klientov privítajú hostovia, ktorí nikdy nešetria úsmevom a splnia všetky naše požiadavky. Klienti sú v priestoroch spokojní a spokojnosť klientov je pre nás meradlom úspechu.

google

Impact Hub sa stal uz nasim tradicnym oblubenym miestom pre Google Partners akademie a workshopy. Prostredie je skvele, vzdy sa nam s ucastnikmi podari vytvorit tvorivu atmosferu a navyse je o nas vzdy vyborne postarane.

Martina Sokolíková

Google Partners Slovakia

tedx

Zmyslom konceptu TEDxSalón je stretávať sa s komunitou nadšencov aj mimo hlavný TEDxBratislava a šíriť myšlienky, ktoré za to stoja, v netypickej, komornejšej atmosfére. Je radosť môcť sa spoľahnúť na to, že v ImpactHUBe to zakaždým vyjde.

voices

Nikto z nás nie je sám taký šikovný, ako sme šikovní spolu dohromady. Naše podujatia preto radi pripravujeme v coworkingových priestoroch. V Impact HUBe sme našli ideálnu kombináciu nadšenia a ochoty s profesionalitou a zodpovednosťou. Môžeme sa jeden na druhého spoľahnúť a to je pre nás dôležité. Ďakujeme.

Ivan Ježík

zakladateľ Voices