SOCIAL ENTERPRISE COMMUNITY CENTER – BUSINESS INCUBATOR – INNOVATION & CREATIVITY LAB

Sme medzinárodná platforma odborníkov, organizácií, tímov a jednotlivcov, ktorú spája jednotný cieľ budovanie lepších podmienok pre rozvoj social biznis na lokálnych trhoch a cez náš network aj vo svete. Vytvárame jedinečný ekosystém zdrojov a inšpirácie, ktoré prakticky a dlhodobo podporujú prospešné projekty a rozvoj udržateľnejšej budúcnosti.

Čomu sa venujeme

Sme inkubátor pre zmysluplné a inovatívne riešenia a spoločensky prospešný biznis a projekty. Ponúkame atraktívny coworkingový a networkingový priestor pre freelancerov, startupy, projektové tímy a začínajúce inovatívne firmy. Organizujeme množstvo vzdelávacích a inšpiratívnych akcií. Prinášame nové a unikátne formáty s cieľom napomôcť rozvíjať celkový startup ekosystém a primárne oblasť social business na Slovensku. Cielene pomáhame perspektívnym spoločensky prospešným projektom a startupom. Snažíme sa dlhodobo iniciovať a vytvárať platformu pre financovanie perspektívnych startupov a projektov aj z oblastí social business. Spolu s našimi hlavnými partnermi Nadačným fondom Telekom, ZSE a VÚB Bankou motivujeme a vytvárame podmienky pre nápady a projekty, ktoré posúvajú a rozvíjajú našu spoločnosť.

Kde nás nájdeš

Od Amsterdamu cez Johannesburg, Singapur a San Francisco až po Bratislavu. Prvý THE HUB vznikol v roku 2005 v Londýne. Dnes sme vo viac ako 80-tich mestách po celom svete, máme viac ako 13 000 stálych členov a HUB komunita stále rastie. Pred pár rokmi sa značka THE HUB známa po celom svete premenovala na IMPACT HUB a koncom roku 2014 po splnení podmienok a získaní licencie sme otvorili prvý IMPACT HUB aj na Slovensku.

80 + miest

  • v ktorých nájdeš Impact HUB podporu

13 000 + členov

  • vytvárajúcich a podporujúcich social biznis riešenia

22+ programov

  • Pre inkubáciu a akceleráciu tvojho nápadu

Team

Branislav Šmidt

Branislav Šmidt

Co-Founder, Managing Director

Partnerships & Business Development

Braňo pôsobil na viacerých konzultačných a manažérskych pozíciách hlavne v T-Mobile a IBM na Slovensku a v zahraničí, kde zodpovedal za oblasti ako business planning, strategy, program management, people management, business development and sales operations. Spolu s bratom rozbehol jeden z prvých skate&snow shopov v Bratislave.

brano@impacthub.sk

Juraj Palovič

Juraj Palovič

Co-Founder

Finance & Operations Director

Pred jeho aktivitami v Impact Hube sa Juraj venoval architektúre v popredných architektonických spoločnostiach v Londýne, Rotterdame a Viedni. V roku 2010 založil svoj vlastný ateliér. Rád dodáva kreatívnu prácu na čas a v stanovenom rozpočte, či už v architektonickej alebo finančnej oblasti.

juraj@impacthub.sk

Zuzana Hackerová

Zuzana Hackerová

Event & community manager

zuzana@impacthub.sk

Adam Brocka

Adam Brocka

Project lead & Host

adam@impacthub.sk

HOST TEAM

Radka Bajnóciová

Radka Bajnóciová

Host

radka@impacthub.sk

Katarína Vargová

Katarína Vargová

Host

katka@impacthub.sk

Samuel Dajca

Samuel Dajca

Event Host

Impact HUBu pomáhajú:

Juraj Pikulík

Juraj Pikulík

IT projekt management

Natália Jakubcová

Natália Jakubcová

Photographer

Chceš sa stať súčasťou tímu?