Medzinárodné členstvo: Posúvaj svoje hranice. Novodobá práca si vyžaduje flexibilitu.

Je jedno či si freelancer alebo rozbiehaš vlastný biznis. Slovenský trh je malý a ten bratislavský ešte menší. Ak chceš naozaj uspieť, musíš myslieť za svoje bežné hranice. A za nimi často aj pracovať. Niektorí z vás cestujú za pracovnými stretnutiami, niektorí sedia “na dvoch” stoličkách u susedov aj u nás a niektorí zase hľadajú vonku inšpiráciu. Novodobý štýl práce si vyžaduje flexibilitu – nielen teba samotného, ale aj pracovného prostredia. My si to uvedomujeme a preto môžeš ako náš člen využívať svoje bratislavské členstvo aj vo svete.

Silná trojka

Spoločne s Impact HUBom v Rakúsku ( Viedeň) a v Česku ( Praha, Brno, Ostrava) sme vytvorili pre našich členov zdielané členstvo. Ak cestuješ do týchto miest, môžeš využívať priestor Impact HUBu a spoznať ich komunity bezplatne. Ideálne to funguje na kratšie pracovné cesty do 3 dní, vybaviť ti vieme aj dlhší pobyt.

MEDZINÁRODNÉ ČLENSTVO

Impact HUB Brno

V prípade, že potrebuješ pracovať z niektorého z ďaľších 80 Hubov na svete, vieme ti vybaviť kratší bezplatný pobyt pomocou našej aplikácie Impact Hub Passport.

Každý z HUBov má vlastné formáty a eventy, ktoré sa ti môžu zísť. Na väčšine z nich ťa privítajú v týchto mestách rovnako ako svojich členov.

medzinárodné členstvo

Impact HUB Vienna

Medzinárodné členstvo HUB Global Passport

V našej medzinárodnej sieti nájdeš už 86 Impact HUBov po celom svete. Mnohí z našich členov podnikajú svoje aktivity globálne. Silnela teda požiadavka prepojenia našich lokálných HUBov a odpoveďou na ňu je nový systém Global Passport, ktorý sa v našej sieti práve testuje. Zapojených je doň už ⅔ HUBov a pre teba to znamená, že môžeš akýkoľvek HUB na svete navštíviť a využiť jeho coworkingové a komunitné služby bezplatne na 3 dni do roka. Spolu tak vieš získať vyše 200 dní v coworkingoch po celom svete od Johannesburgu po Tokio.

membership

Túto možnosť môžu využiť všetci naši členovia s členstvom HUB 30, HUB 80, HUB Addicted či FIX a OFFICE. Príď si vyskúšať náš HUB na test day zadarmo a zisti, čo ti vieme ponúknuť.

impact hub členstvo

foto: Welin Nagyová