Máme pol roka a pre vás medzinárodný darček!

Spoznávaj českú komunitu inovatívnych ľudí a využívaj priestory coworkingu ďalších Impact HUBov vrámci tvojho slovenského členstva. To ti dávame k našim polročným narodkám!

Takto pred šiestimi mesiacmi sme otvorili HUB. Po úvodnej openpárty k nám 1. decembra dobehli naši prví členovia, steny boli ešte biele, káva „na kapsule“, rozbiehali sme prvé workshopy, sami sa učili, ako vám vyhovieť čo najlepšie. Dnes ďakujeme všetkým, ktorí to tiahnu s nami od začiatku a vydržali aj menšie nedostatky. Ďakujeme aj tým, ktorí sa k nám pridávajú a pomáhajú nám náš HUB zlepšovať.

Máme pol roka, za ktorý by sa nemusela hanbiť ani začínajúca rockstar. Online komunitu cez 3000 ľudí a priamo v HUBe nás navštívilo už 1200 z vás. Tak hovoria check-iny, no podľa registrácií vás bolo ešte viac! :)impact hub zdielané členstvo
3 konferencie, Social Tuesday beer, 3 Mashup-y, WordPress aj Java meetupy, UX fóra, Fundraising Freshe, Rails Girls 2014, TEDxSalón, Creative Mornings, galavečer Filantropa roka a projektu Reštart, Pricemania KickOff Academy, Crowdberry launch party, By Design workshop, podujatia skvelých organizácií ako Nexteria, Teach for Slovakia, Pontis, Leaf a okolo 20 HUB workshopov a mentoringov.

Cyklistická kvapka krvi, Erazmus pre mladých podnikateľov, ale aj plno interných workshopov firiem ako IBM, Slovak Telekom, VÚB Banka, Lenovo, Modrý koník, Trnavská univerzita,WebSupport či Martinus.
Akcií, ktoré sme spoločne zažili bolo viac, každú jednu si vážime, či našu vlastnú, na ktorú ste prišli, či tie vaše, ktorých sme mohli byť súčasťou. ĎAKUJEME vám za dôveru aj podporu či pekné slová!

Najväčšia vďaka patrí našim členom, ktorí sú super, priznávame, že nás veľakrát prekvapia povzdbudivými mailami či slovami. Sme na začiatku, náš coworking sa snažíme vylepšiť každým dňom, no vieme, že nie vždy sú podmienky ideálne. Potvrdilo sa nám, že miesto robia najmä ľudia  a atmosféra, a tá je vďaka vám parádna :)

pol roka impact hub

Darčeky rozdávame my!

Chceme sa vám odvďačiť. Nie nejakou párty, tých bude ešte dosť :). Chceme robiť veci pre vás, a tak sa veľmi tešíme, čo parádne sa nám podarilo dohodnúť s našim sister HUBom v Prahe aj ďalšími v Brne a Ostrave.
Ak pracovne cestuješ práve do Česka, určite ťa poteší, že môžeš zdieľať pracovný priestor medzi Bratislavou, Brnom, Prahou aj Ostravou v tvojom členstve tu u nás.

Ako to funguje?

Na tvoje potreby môžeš HUBy v týchto mestách využiť veľmi jednoducho:

  • prídeš do jedného z týchto HUBov
  • povieš, že si člen Impact HUB Bratislava
  • nadiktuješ svoje meno a to, aký máš u nás členský balík
  • hostovia v Česku to razom overia a ty si sadneš a makáš na svojom projekte, ako by si ani Bratislavu neopustil ;)

Ak by si rád niektorý z HUBov využil na dlhšie ako 3 dni, daj nám vedieť, sadneme si nad to.
Táto možnosť zdieľaného členstva platí od HUB 30 vyššie pre každého nášho člena.

Vo svete nás je už vyše 70 Impact HUBov, prepojenia zdieľaného členstva fungujú hlavne v tých amerických a teraz už aj v unikátne v našom regióne spojením Slovenska a Českej republiky. Dúfame, že sa nám podobné benefity podaria aj s podporou ďalších HUBov :). Ktovie, môžno už do oslavy ďalšieho pol roka.