Kancelárie a konferenčné priestory rovno Hviezdoslavovi pod nosom

Predstavili sme vám naše členstvá a pracovný priestor. Tým sa to však nekončí. Impact HUB ponúka aj 3 menšie kancelárie, 2 veľké štýlové zasadačky, kuchynkobar a konferenčné priestory. A výhľad na Hviezdoslava máš k tomu zadarmo.

Jednu nám už obsadili pohodoví chalani, ktorých vám predstavíme čoskoro.

office Impact HUB

office Impact HUB

Na prenájom sú k dispozícii teda už len dve, menšia je pre tím do 3 ľudí, tá väčšia aj pre 5-6 ľudí. 35m2 kanceláriu u nás získaš za atraktívnu cenu, ktorá spolu s našimi benefitmi v okolí nemá konkurenciu. Priestory su vhodné pre jednu firmu, ale radi medzi sebou privítame aj zoskupenie freelancerov.

Vybavenie v nich nájdeš základné, stôl a stoličku pre každého z tvojho tímu, prihodíme ti tam aj rastlinu. A čakajú ťa tieto výhody:

Výhoda #1 Reprezentatívne priestory

Nachádzame sa na snáď najrušnejšom námestí v Bratislave. Oproti Americkej ambasáde, s výhľadom na stromy a park s Hviezdoslavom. Je tu pekne, čisto a plno možností.

Naše priestory na 1. poschodí získali svojský dizajnérsky vzhľad vďaka nášmu Jurajovi jednému z Co-Foundrov Impact HUBu a zároveň architektovi. Dal nášmu priestoru dušu, systematickosť a jednododuchú krásu.

K dispozícii maš okrem kancelárie sharované priestory ako:

  • kuchynku a bar
  • príjemné prostredie loungu na tvoj obed či obchodné stretnutie.
  • Zasadačky a konferenčnú miestnosť. Môžeš ich využívať na rýchle meetingy či skypecalls do hodinky for free.
  • wc a čoskoro aj sprchu

office Impact HUB 2

Výhoda #2 Členské ceny aj ostatné benefity

Ak si vezmeš office u nás, automaticky sa stávaš aj našim členom a teda môžeš využívať všetky benefity členstva VIP členstva. Viac sa o nich dozvieš v našom minulom blogu. Platia pre teba členské ceny na zasadačky aj booking ostatného priestoru. Zároveň sa aj tebe a tvojmu tímu snažíme ponúknuť HUB mentoring na témy, ktoré riešiš.

Potrebuješ zasadačku na meet s klientom, chceš urobiť workshop pre verejnosť či zákazníkov… bookneš si ju rýchlo aj z domu či parkoviska cez interný systém HUBLE, kde vidíš obsadenosť, bookuješ priestory, máš prehľad o svojich faktúrach.

office Impact HUB

Výhoda #3 HUB Network – ten vznikajúci slovenský aj medzinárodný

Nebude to ako inde, kde si prenajmeš len miesto. Tu si uprostred vznikajúceho a začínajúceho HUBu, medzi jeho členmi a s možnosťou nadviazať kontakty po celom svete.

Je nás už viac ako 7000 hubberov v 70+ krajinách sveta, niektorí sú freelanceri, iní podnikatelia a startuperi či organizácie a NGO projekty. Veľa z nich obsadilo kancelárie v iných HUBoch. Ty ich môžeš spoznať a posúvať sa ďalej vďaka know how z iných trhov.

Bar Impact HUB

Pre koho sú kancelárie vhodné?

Pre tých, čo robia s komunitami, vyhľadávajú pre svoju prácu networking, chcú využiť členské benefity. Pre začínajúce aj rozbehnuté firmy či startupy a združenia, ktoré využijú atraktívnu lokáciu a potenciál medzinárodnej komunity.

Ak chceš sedieť s nami na Hviezdku vo vlastnej kancelárii, píš na baska@impacthub.sk alebo peto@impacthub.sk

Office Impact HUB