Impact Inkubátor 2016

Takmer 3 mesiace workshopov, odborných konzultácií s mentormi a hodiny tvrdej práce. Nadišiel čas zhrnúť a vyhodnotiť čo sa projekty naučili, no hlavne zapracovali do svojich case-ov. Už druhý ročník Impact Inkubátora, ktorý realizujeme vďaka podpore Nadačného fondu Telekom.

Víťazi Impact Inkubátor programu


inkubator-social-banner
United Colors.
Multifunkčné komunitné centrum, ktoré zriadilo sociálne prevádzky a chránené pracoviská, v ktorých zamestnáva osoby zo sociálne znevýhodneného prostredia a Združenia mladých Rómov. Presadzuje a využíva nástroje a politiky zamerané na sociálno-ekonomický rozvoj rómskych komunít a znevýhodnených skupín obyvateľstva v nepriaznivých životných podmienkach.


inkubator-technology-banner
COrvus.
Inovatívne technologické riešenie pre dotykové telefóny s OS Android, ktoré ich sprístupní nevidiacim a slabozrakým používateľom. Základ tvorí špeciálne plne ozvučené prostredie navrhnuté podľa potrieb zrakovo postihnutého. Operácie v tomto prostredí sú aj bez kontroly zraku veľmi jednoduché a rýchle, nakoľko nikdy nie je podstatné, kde sa človek displeja dotkne, ale aké gesto v danom momente vykoná.

Špeciálna ocenenia Impact HUB: Zelený bicykel

Bike sharing, ktorý spája mestá a ich občanov a vytvára jeden celok, živý organizmus, ktorý komplexne rieši problematiku presúvania sa po meste i mimo nich. Momentálne úspešne funguje v Prievidzi a rád by sa rozšíril do okolia.

Program Impact Incubator 2016

co ziskas

Lektori a mentori 2016

Expertní mentori

Tímy, ktoré sa prebojujú až do finále inkubátora a ukážu najváčší progres získajú osobných mentorov z už spomínaných TOP slovenských spoločností.
Mentorovať Ťa môžu Ján Cifra z Websupportu, Lucia a Šimon Šickovovci z Pixel Federation, Pavol Magic zo Sygicu, Tatiana Švrčková zo Slovak Telekom či Kenneth Ryan z KPMG.Okrem toho získaš workshopy a konzultácie od odborníkov z praxe. Dokopy sa o svoje know-how s Tebou podelí viac ako 20 profíkov.

Tatiana Švrčková

Tatiana Švrčková

senior špecialista spoločenskej zodpovednosti

Expertný mentor

V Telekome má v rámci oddelenia korporátnej komunikácie na starosti zodpovedné podnikanie, filantropiu a korporátny sponzoring. Telekom zastupuje v pracovných skupinách a združeniach ako BLF, ASFIN, Engage. Strategicky riadi Nadačný fond Telekom pri Nadácii Pontis. Stála pri zrode grantových programov Hľadáme ďalší zmysel pre podnikanie nepočujúcich, operačnom programe Mobilný pedagóg, vzniku Fondu pre transparentné Slovensko, Darcovských sms správ. Dlhodobo spolupracuje s rôznymi neziskovými a príspevkovými organizáciami – Dobrý anjel, Dom na polceste Veľký Slavkov, Úsmev ako dar, Horská záchranná služba, OZ Nepočujucedieta.sk a iné.

 

 
T

Lucia Šicko

Lucia Šicko

Founder PIXEL FEDERATION

Expertný mentor

Spoluzakladateľka spoločnosti PIXEL FEDERATION, matka 3 detí s vášňou pre inovácie, vzdelávanie, hry, svoje deti, tvorivé radosti, životné prostredie. Má za sebou dlhoročnú prax v oblasti IT a ľudských zdrojov, od riadenia projektov v oblasti ľudských zdrojov pre korporátne inštitúcie, cez analýzy tréningových potrieb vo verejnom sektore, riadenie IT projektov, až po rozbeh vlastnej spoločnosti .V súčastnosti manažuje edukačné programy spoločnosti PIXEL FEDERATION, mení pohľad na hry ako na nástroj pre vzdelávanie, na gamifikáciu a nové technológie ako nástroj na zvyšovanie angažovanosti na rôznych spoločenských, erejných a korporátnych témach.

 

 
Pixel

Kenneth Ryant

Kenneth Ryan

Managing Partner KPMG Slovensko

Expertný mentor

He was born in Ireland and has been living in Slovakia for the past 15 years. Ken is a Fellow Member of the Irish Institute of Chartered Accountants. He has broad business experience gained via working on over 300 corporate M&A transactions and validating business models throughout the past 20 years. Since 2010, Ken has been very active within the Slovak startup ecosystem and is personally mentoring startups and startup founders with a goal of transferring his years of experience with diverse corporate clients to the young generation of innovative entrepreneurs. Ken asks tricky business and cashflow questions. He enjoys structuring ambitious, creative and scalable ideas and actually bringing them to life.
 
KPMG

Martin Horváth

Pavol Magic

Head of LBS Platform at Sygic

Expertný mentor

Pavol works as a product manager at Sygic, the global leader in location-based applications. He’s helping to create new products that bring long-term revenue for the company. Apart from Sygic he’s also the Chairman of the Supervisory Board of AIESEC Slovakia, mentor in Lead Up project, and editor of Hard & Heavy at Hudba.sk. In his free time he likes to enjoy good food, wine, and music with friends and family.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sygic

Ján Cifra

Ján Cifra

CEO Websupport

Expertný mentor

Ján Cifra má rozsiahle skúsenosti z oblasti technológií a manažmentu, 2 roky pôsobil ako riaditeľ v spoločnosti Axasoft. Počas štúdia MBA na Vlerick Leuven-Gent Management School v Belgicku pracoval pre ING Belgium. Jeho poslednou zastávkou pred WebSupportom bolo Piano Media, kde pôsobil ako finančný riaditeľ a zároveň business developer zodpovedný za komunikáciu s vydavateľmi z európskych krajín.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
WS

Sergej Kára

Sergej Kára

Founder kaviarne Dobre&Dobré

Expertný mentor

Tím OZ Vagus, ktorý Sergej spolu s kolegami vedie, pomáha tisíckam ľudí v núdzi a ponúka viaceré inovatívne prístupy. Za projekt Streetwork získali v roku 2013 medzinárodnú cenu Nadácie ERSTE za sociálnu integráciu. Ich denné integračné centrum Domec poskytuje jedlo, teplo, lekára, čisté oblečenie a ľudský prístup profesionálnych sociálnych pracovníkov. Chcú vrátiť ľuďom bez domova zmysel a cieľ života. Veria, že sa to podarí len ak dostanú príležitosť pracovať, a preto niektorým v Kaviarni DOBRE&DOBRÉ v Starej tržnici v Bratislave také príležitosti vytvorili. Kaviareň DOBRE&DOBRÉ pred pár týždňami získala prestížne ocenenia v dvoch kategóriách ceny za zodpovedné podnikanie firiem Via Bona 2015. Aby mohli realizovať svoje aktivity, musel sa Sergej naučiť veľa o fundraisingu aj podnikaní.

 

DD

Šimon Šicko

Šimon Šicko

Co-founder and CEO of Pixel Federation

Expertný mentor

Šimon je spoluzakladateľom a výkonným riaditeľom spoločnosti Pixel Federation, nezávislého herného publishera a developera s hlavným sídlom na Slovensku. V roku 2007 spolu s ďalšími troma spoločníkmi založil spoločnosť Pixel
Federation. Prvý výrazný úspech spoločnosti prišiel v roku 2010 s úspešným herným titulom TrainStation, ktorý dnes na Facebooku mesačne hráva vyše 1 mil. hráčov. Pixel Federation je v súčasnosti spoločnosťou orientovanou na online browser, social a mobile hry a všetky svoje 4 úspešné tituly (TrainStation, Diggys Adventure, Emporea, BIG Shopkeeper) pripravuje aj pre mobilné platformy. Šimon je investorom slovenského venture fondu, ktorý spravuje Neulogy Ventures, a radí fondu ako aj portfólio spoločnostiam v oblasti medzinárodného obchodného rozvoja, najmä v hernom sektore. Taktiež je investorom do spoločností FinStat a Charged Monkey a súčasťou dozornej rady Nadácie Pontis.

 
Pixel

Lektori

Workshopy sú zamerané na získanie základných business skills. Vedú lektori z reklamných a poradenských agentúr, právnych kancelárií a zakladatelia startupov.

Martin Horváth

Martin Horváth

Senior Manager of Digital services, Slovak Telekom

lektor

Manažér s medzinárodnými skúsenosťami v oblasti online marketingu a produktového vývoja. Viac ako 6 rokov pôsobil v spoločnosti Pelican travel, ktorú v roku 2011 opúšťal z pozície CEO. Následne pôsobil ako senior marketing manažér v spoločnosti Etarget a rozbehol startup Thapir – geolokalizačnú službu, ktorá vyhľadáva pre užívateľa zaujímavé eventy v jeho blízkosti. Od roku 2014 pôsobí v spoločnosti Slovak Telekom na pozícii manažéra digitálnych služieb.

Marek Šulik

Marek Šulik

Performance Managing Director, Visibility

lektor & mentor

Živí a baví ho online marketing. V agentúre VISIBILITY je takmer od začiatku, dnes vedie tím výkonnostného marketingu na pozícii Performence Managing Directora. Má rád dobré SEO, webovú analytiku, social media management a budovanie komunity. Vo voľnom čase spoluorganizuje Pecha Kucha Night v Trnave.

 

 

 

Lukáš Bakoš

Lukáš Bakoš

Founder Maxman Consultants

lektor & mentor

Lukáš vyštudoval psychológiu na FFUK v Bratislave, popri tom ho vyhodili z VŠMU a dva roky študoval management v Austrálii. Začínal ako headhunter, neskôr ako manažér v telco a IT spoločnostiach. Od roku 2008 podniká, má na starosti spoločnosť Maxman Consultants, vedie workshopy a tréningy pre manažérov a ich tímy v Európe a Ázii. Vo voľnom čase si „privyrába“ ako sprievodca na morských sea-kayakových expedíciách..

 

Viktor Kostický

Viktor Kostický

CEO miniFaktura

lektor & mentor

Viktor má viac ako 8 ročné skúsenosti vo vedení obchodných tímov a business developmente v IT sektore v globálnych spoločnostiach Dell a IBM. Prešiel si vedením tímov obchodujúcich s firemnými zákazníkmi, fyzickými osobami a business developmentom pre lokálne a svetové trhy. Od roku 2016 pôsobí ako CEO IT spoločnosti miniFAKTÚRA (Billdu globálny brand) kde má na starosti vedenie firmy a obchodné aktivity smerom na globálne trhy.

 

 

 

 

Igor Polakovič

Igor Polakovič

Senior project manager Centrum pre Filantropiu

lektor

V Centre pre Filantropiu pracuje od roku 2011 kam prestúpil po 16-ročnom pôsobení vo viacerých pobočkách medzinárodnej organizácie Greenpeace. Má na starosti projekt podpory individuálneho darcovstva. Inicioval založenie Koalície pre podporu individuálneho darcovstva, spolupracoval na príprave nového zákona o verejných zbierkach, manažuje DARUJME.sk, ktoré sprístupňuje neziskovkám online platobnú bránu na prijímanie darov. Je tvorcom online crowdfundingovej platformy pre prospešné projekty StartLab.

 

 

Martin Holič

Martin Holič

partner hbr advokáti

lektor / mentor

Martin je advokát, konateľ a spoločník firmy hbr advokáti, s.r.o. Vyštudoval Právnickú univerzitu Komenského a po 4 ročnej praxi si v 2012 založil vlastnú advokácku kanceláriu. Venuje sa oblastiam ako ochrana osobnosti, mediálne právo, autorské právo, riešenia spotrebiteľských súťaží, ochrana dát, obchodné právo, právne vzťahy k nehnuteľnostiam. Je tiež konzultantom formátu Business Clinic – bezplatného odborného poradenstva pre začínajúce projekty.

 

 

 

Maroš Galgóci

Maroš Galgóci

Senior Graphic Designer, Visibility

lektor

Maroš Grafiku sa naučil robiť na polygrafickej škole v Krasňanoch. Vtedy sa študentov snažili naučiť zo všetkého niečo (PS, AI, ID, FL, HTML, CSS, Siete, Servery, fotenie a pod.). Po skončení sa jeho schopnosti pomaly zužovali a dnes sa výhradne venuje grafike, a to predovšetkým grafike webových stránok a UX, tvorbe korporátnej identity a veciam, čo k tomu patria. Samozrejme, že navrhne aj etiketu na flašu vína, je predsa z Pezinka. Vyskúšal si prácu freelancera aj spoluprácu s WEZEO, dnes pôsobí v reklamnej agentúre VISIBILITY a v inkubátore prevedie projekty z advanced stage témou landing page a online launch služby či produktu z pohľadu web designu.

 

 

 

 

 

 

Zuzana Lehocká

Zuzana Lehocká

Graphic Designer, Visibility

lektor

Vyštudovala jazyky a literatúru na FiF UK v Bratislave, takže jej cesta ku grafickému dizajnu nebola úplne priamočiara. Je spoluzakladateľkou internetového obchodu s bio a eko produktami a tiež portálu s domácimi handmade a dizajn produktami. Keď si uvedomila, že na jej podnikaní ju najviac baví pracovať s grafikou, rozhodla sa, že sa tomuto „remeslu” začne venovať naplno. Dnes sa v agentúre VISIBILITY venuje najmä webom a UX a grafike pre sociálne siete. Popritom rada navrhuje i CI a tlačoviny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michal Nešpor

Michal Nešpor

Crowdberry

lektor

Michal má viac ako 10 rokov skúseností s prácou so startupmi. Pripravoval a sprevádzal mladé tech firmy procesom hľadania a vyjednávania s inštitucionálnymi Venture Capital a súkromnými Business Angel investormi. Svoje skúsenosti nadobudol vo Venture Capital investičnej firme GCP Gamma Capital Partners, so sídlom vo Viedni, Rakúsku. V GCP sa zaoberal posudzovaním, vyjednávaním, štruktúrovaním a výkonom Venture Capital investičných transakcií z oblasti informačných a komunikačných technológií a ekologických technológií v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku a Maďarsku Michal taktiež prináša operatívne skúsenosti z pozície finančného riaditeľa v technologickej spoločnosti Opvizor, financovanej Venture Capital investormi, s pôsobením v Európe a USA.
 

 

 

Jaroslav Ľupták

Jaroslav Ľupták

Investment Manager, Neulogy Ventures

lektor

Jaro is a co-founder and investment manager at Neulogy Ventures, Slovak largest venture capital firm. He currently serves as the member of supervisory board of several companies, including InHiro, Vectray and CropTech. He also works as an external expert employed by the European Commission, to select the most promising European high-tech startups for the Horizon 2020 program. In 2011, Jaro co-founded StartupAwards.SK, the annual competition for Slovak high-tech startups, which soon turned into the largest startup event in Slovakia. Jaro also managed the first Slovak incubation program in Silicon Valley at the Plug&Play Tech Center. He holds a Master’s degree in Finance from the Rotterdam School of Management.

 

 

Pavel Hrica

Pavel Hrica

programový riaditeľ Nadácia Pontis

lektor

Pavel je programový riaditeľ Nadácie Pontis, v ktorej strategicky riadi programy rozvoja firemnej filantropie. Zastrešuje spravovanie 24 nadačných fondov, firemných nadácií a darcovských programov. Je vo výkonnom výbore Asociácie firemných nadácií. Radí firmám v oblasti filantropie. Rozbiehal Fórum o firemnej filantropii, program Dobrá krajina, Hlavy pomáhajú a firemné dobrovoľníctvo na Slovensku. Organizoval prvý ročník podujatia Naše Mesto. V minulosti bol programovým šéfom Slovenského skautingu a šéfredaktorom niekoľkých časopisov.

 

 

 

 

 

 

Mentori a porota

Počas inkubátora prebehne 140 hodín osobných konzultácii k workshopom. Všetky témy, ktoré preberieš na workshope môžeš následne odkonzultovať “jeden na jedného” z odborníkmi z marketingu, sales-u, tvorby udržateľného business case-u, práva, accountingu, fundingu, prezentačných zručností a mnohých ďalších oblastí.

Rastislav Kuciak

Rastislav Kuciak

executive manager C.A.A.S.

lektor / mentor

Rastislav sa podielal na tvorbe stratégií, trhových analýzach a plánoch v rámci tímu stratégov v Telekome. Projekt odpredaja Rádiokomunikácií ho dostal do reálneho biznisu a umožnil mu pričuchnúť k riadeniu projektov. Od roku 2007 prešli jeho rukami desiatky M&A projektov. Pomáhal realizovať stratégiu trhovým lídrom ako napríklad Datalanu či Azetu. Dnes poskytuje poradenstvo v rámci vlastnej spoločnosti a okrem M&A projektov sa zameriava aj na rozvoj nového biznisu a špeciálne projekty.

 

 

 

 

Marek Mihok

Marek Mihok

Valuation & Financial Modeling Consultant

mentor

Marek sa stal súčasťou KPMG Slovensko v roku 2015 ako Analytik a Valuation Consultant v rámci tímu Transakčného poradenstva, a to po svojom štúdiu detašovanej lokality New York University v Abu Dhabi. Počas štúdia založil svoj vlastný startup a získaval skúsenosti z inkubátorov a konferencií v New Yorku, Abu Dhabi a v Berlíne. Marek ako súčasť tímu platformy KPMG – The Startup Studio, sa podieľal na príprave finančných modelov a pitch-decks pre mnoho startupov. Nedávno tiež participoval na Startup Weekend v Žiline a v Košiciach, kde sa so svojím inovatívnym nápadom umiestnil na prvom a druhom mieste.
 

Baška Klimek

Baška Klimek

co-founder Impact HUB

mentor

Pôsobila ako External communication Specialist v Poštovej banke, odkiaľ prešla do reklamného sveta. Podielala sa na tvorbe online obsahovej stratégie pre klientov ako O2 SK aj O2 CZ, Sberbank,VÚB, službu VIAMO, Big Shock a ďalšie. V Impact HUBe plánuje vzdelávacie formáty Impact Inkubátor, Business Clinic, Business Women Workshops či hackathony. Pôsobí ako konzultant pre mnohé neziskové organizácie. Spolu s Rozbehni sa! koordinuje najväčšiu medzinárodnú súťaž pre študentov v oblasti social business Social Impact Award, mentoruje študentov v súťaži Social Innovation Relay a programe pre mladých lídrov v Nexterii.

 

Michal Jablonka

Michal Jablonka, PhD.

Founder Partner Limerock Advisory

mmentor / jury

Pred spoluzaložením Limerock Advisory v roku 2011, sa Michal viac ako desať rokov venoval oblasti riadenia kreditného rizika a transakčného poradenstva. Zameriaval sa na služby týkajúce sa finančného modelovania, dlhových transakcií. Bol zodpovedný aj za riadenie fondu typu private equity v sektore SME a vyhľadávanie investičných príležitostí, exekúciou investícií fondu a post-akvizičným manažmentom.Jeho predchádzajúce pracovné skúsenosti zahŕňajú pozície v rámci spoločnosti Deloitte, fondu rizikového kapitálu Slovak American Enterprise Fund ako aj niekoľko-mesačnú pracovnú skúsenosť o oblasti získavania zdrojov rizikového kapitálu v Južnej Kórei.

Lívia Handlovičová

Lívia Handlovičová

partner NorthStar Consulting Group

mentor

Lívia je Sales & Leadership Consultant, partner v NorthStar Consulting Group. Pomáha veľkým firmám aj startupom s efektivitou obchodu. Obnáša to vytvorenie alebo zefektívnenie obchodnej stratégie spoločne s vedením (pomoc pri recruitingu obchodného tímu, vytvorenie obchodných procesov, tzv. sales manuál, zavádza metodiku na meranie úspešnošti obchodu a sales managementu). Má 11-ročné skúsenosti v oblasti predaja, riadenia predaja, tréningu a konzultingu. Je držiteľka rekordu celkových tržieb na obchodníka z časov, keď pôsobila ako obchodná manažérka pre americkú firmu. Ako konzultant pomohla startupom ako Kontakt.io alebo u2i v Krakowe, pravidelne robí Sales Training pre startupy, ktoré sa dostanú do Telekom hub:raum akceleračných programov (WARP ChallengeUp).

 

Michal Stín

Michal Stín

Co-founder Truniversity

mentor

Pracoval som v 2 reklamných agentúrach, kde nabral skúsenosti s rôznymi oblasťami online marketingu – SEO optimalizácia webov (OnPage / OffPage), nastavovanie, spravovanie a vyhodnocovanie PPC kampaní, webová analytika, nastavovanie online marketingovej stratégie, account management a riadenie online projektov. Aktuálne freelancuje a klientom poskytuje komplexné online marketingové poradenstvo. Okrem freelancovania rozbieha vlastnú vzdelávaciu Truniversity. Od roku 2016 pôsobí aj ako Google Partners Certified Trainer.
 

 

 

Branislav Šmidt

Branislav Šmidt

Managing Director Impact Hub Bratislava

mentor / jury

Braňo vyštudoval manažment na FMUK a marketing na UCM. Popri tom absolvolval MBA kurz. Spolu s bratom rozbehol jeden z prvých skate&snow shopov v Bratislave. Pôsobil na viacerých konzultačných a manažérskych pozíciách hlavne v
T-Mobile a IBM na Slovensku a v zahraničí, kde zodpovedal za oblasti ako business planning, strategy, program management, people management, business development and sales operations. Neskôr spoluzaložil Impact Hub v Bratislave, kde sa zameriava na vznik a rozvoj strategických partnerstiev a dlhodobé smerovanie a rast tejto platformy.
 

 

 

Roman Čmelík

Roman Čmelík

Founder Partner Limerock Advisory

mentor /jury

Roman vzložil skúšky ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) a dnes je konateľom spoločnosti Limerock Fund Manager. Pred získaním zodpovednosti za mandát JEREMIE bol členom investičného výboru private equity fondu. Je skúsený poradca pre súkromný a verejný sektor na sell a buy strane s históriou početných uzavretých transakcií a poradenských mandátov. Pracoval na privatizáciách, podnikových transakciách, due diligence, oceňovaniach a poradenských mandátoch pre lokálnych a zahraničných klientov.
 

 

 

 

 

Juraj Palovič

Juraj Palovič

co-founder Impact HUB

mentor / jury

Juraj je spoluzakladateľom, operational and financial director Impact HUBu. Pred spustením tohto medzinárodného biznis inkubátora a coworkingu sa Juraj venoval vlastnému biznisu v oblasti architektúry. Svoje architektonické zázemie a skúsenosti rozvíjal v najprestížnejších spoločnostiach v Londýne, Rotterdame a Viedni. V roku 2010 založil vlastný prax.
 

 
 

 

 

 
 

 

Vladimíra Bukerová

Vladimíra Bukerová

Šéfredaktorka magazínu Profit

jury

Viac ako 20 rokov pôsobí vo svete médií a projektového manažmentu. Zastávala funkciu Corporate Affairs Officer pre Americkú obchodnú komoru na Slovensku, viedla Slovak Green Building Council a už tretí rok sa venuje žurnalistike z oblasti podnikania v magazíne Profit, ktorému je od februára 2015 šéfredaktorkou. Moderuje podujatia Profit Klubu, ktoré hosťujú významé osobnosti z podnikateľského a startupového sveta. Vrámci Impact Inkubátora je členkou finálovej poroty na Final Pitch prezentáciách.
 

 

 

Matej Ďuriš

Matej Ďuriš

New Business Development Slovak Telekom

jury

V Telekome pracuje na oddelení New Business Development, ktoré má na starosti vývoj nových, inovatívnych produktov a služieb. Ako projektový špecialista sa podieľal na vývoji dohľadovej služby Rodinný Asistent, ktorá slúži najmä pre seniorov a chronicky chorých ľudí a má tiež na starosti vyhľadávanie a spoluprácu so startupmi a inovatívnymi firmami. Ako mentor a porotca sa pravidelne zúčastňuje rôznych eventov na Slovensku, ako aj v krakovskom inkubátore hub:raum. Má tiež predchádzajúce skúsenosti z oblasti financií a stratégie.

 

 

Case Studies

Anna Iarotska

Anna Iarotska

COO Robo Technologies

Co-founder of Robo Wunderkind, the first robot anyone can build. Entrepreneurial spirit and strategic project manager with 8+ years of professional experience in project management and public-private sector consulting. Genuine passion for educational technologies and market-based social impact initiatives. 2012 graduated from the London School of Economics with a MSc (Merit) in Development Management.

 
 
 
 
COO Robo Technologies

Milan Steskal

Milan Steskal

CEO Mentegram

Milan is co-founder and CEO Mentegramu. The company was born from the void between doctors and patients with conditions like depression, substance use, or diabetes, to make sure patients never have to face their condition alone. Mentegram helps physicians improve patient outcomes while increasing practice efficiency and revenue.

 

 

 

 

 

 

 
Mentegram
 

Nikoleta Čeligová

Nikoleta Čeligová

Founder Memonik

Memonik je hmatová spoločenská hra na princípe pexesa, ktorú môžu hrať vidiaci ako aj nevidiaci hráči. Rozívja sústredenosť, priestorovú orientáciu, hmatovú pamäť, jemnú motoriku ale aj tímového ducha. Obohacuje hráčov o nové podnety, ktoré spoločne objavujú a popritom cvičia svoju sústredenosť. Vidiacim hráčom odhaluje tiež ďalšiu im neznámu dimenziu. Pomáha prepájať dve paralelné vnímania jedného sveta a ľudí v ňom. Okrem ocenení ako Národná cena za dizajn alebo Talent dizajnu sa môže Memonik pochváliť aj úspešnou corwdfundingovú kampaň na slovenskej platforme StartLab.

 

Memonik
 

Hlavný partner

Nadačný fond Telekom

Nadačný fond Telekom dlhodobo podporuje a rozvíja zmysluplné nápady a projekty v oblasti podpory spoločensky prospešného podnikania a inovácií. Stal sa aj hlavným garantom a partnerom v programe Impact Inkubátor.

Hlavný mediálny partner

Profit

Mediálni partneri

StartItUP   Slovak STartup    startupers

Komunitní partneri

pontisTEDx