Lektori a mentori

Počas celého inkubátora Ťa čaká množstvo workshopov, ktoré sú zamerané na získanie základných business skills. Vedú ich lektori z reklamných a poradenských agentúr, právnych kancelárií a zakladatelia startupov. Všetky témy, ktoré preberieš na workshope môžeš následne odkonzultovať “jeden na jedného” s odborníkmi z marketingu, sales-u, tvorby udržateľného business case-u, práva, accountingu, fundingu, prezentačných zručností a mnohých ďalších oblastí. Tímy, ktoré sa prebojujú až do finále inkubátora a ukážu najväčší progres získajú expertný mentoring od odborníkov z podnikateľského, korporátneho a startupového sveta. Mentori sa s Tebou podelia o svoje know-how, nasmerujú Tvoje riešenie, prípadne Ti budú klásť otázky ako porotcovia.

Lucia Šicko

Lucia Šicko

Co-founder, Pixel Federation

Expertný mentor

Spoluzakladateľka spoločnosti Pixel Federation, matka 3 detí s vášňou pre inovácie, vzdelávanie, hry, svoje deti, tvorivé radosti, životné prostredie. Má za sebou dlhoročnú prax v oblasti IT a ľudských zdrojov, od riadenia projektov v oblasti
ľudských zdrojov pre korporátne inštitúcie, cez analýzy tréningových potrieb vo verejnom sektore, riadenie IT projektov, až po rozbeh vlastnej spoločnosti .V súčastnosti manažuje edukačné programy spoločnosti Pixel Federation, mení pohľad na hry ako na nástroj pre vzdelávanie, na gamifikáciu a nové technológie ako nástroj na zvyšovanie angažovanosti na rôznych spoločenských, verejných a korporátnych témach.
Pixel

Šimon Šicko

Šimon Šicko

Co-founder and CEO of Pixel Federation

Expertný mentor

Šimon je spoluzakladateľom a CEO spoločnosti Pixel Federation, nezávislého herného publishera a developera s hlavným sídlom na Slovensku. Pixel Federation založil spolu s ďalšími tromi spoločníkmi v roku 2007, prvý výrazný úspech prišiel v roku 2010 s herným titulom TrainStation, ktorý dnes na Facebooku mesačne hráva vyše 1 mil. hráčov. Šimon je investorom slovenského venture fondu, ktorý spravuje Neulogy Ventures, a radí fondu ako aj spoločnostiam v oblasti medzinárodného obchodného rozvoja, najmä v hernom sektore. Je investorom v spoločnostiach FinStat a Charged Monkey a je súčasťou dozornej rady Nadácie Pontis.
 
Pixel

Ján Cifra

CEO Websupport

Expertný mentor

Ján Cifra má rozsiahle skúsenosti z oblasti technológií a manažmentu, 2 roky pôsobil ako riaditeľ v spoločnosti Axasoft. Počas štúdia MBA na Vlerick Leuven-Gent Management School v Belgicku pracoval pre ING Belgium. Jeho poslednou zastávkou pred WebSupportom bolo Piano Media, kde pôsobil ako finančný riaditeľ a zároveň business developer zodpovedný za komunikáciu s vydavateľmi z európskych krajín.

 
 
 
 
 

 

Vincent300

Vincent Touquet

Head of Strategic Partnerships, Photoneo

Expertný mentor

Vincent pracoval pre malé a veľké firmy v rôznych krajinách sveta. V roku 2010 začal pracovať na Slovensku a viedol pobočku francúzskej firmy v regióne. Následne začal podnikať a bol pri vzniku rôznych nových technologických firiem. V súčasnosti je zodpovedný za strategické partnerstvá v slovenskej firme Photoneo, ktorej víziou je dať robotom ľudský zrak a inteligenciu. Zaujíma sa o obchodné stratégie, podnikanie a o dôvody prečo niektoré firmy dokážu mať “impact” a iné nie.

 
 
 
 
 

 

Jakub Ptačin

Founder, Studio Echt

Porotca

Jakub sa venuje designu 10 rokov a medzi jeho klientov patria spoločnosti ako Adobe, Telekom, Sygic, Creative web, Denník N, RTVS a desiatky ďalších. Má doktorát z marketingu a masmediálnej komunikácie. Rozbehol viacero vlastných projektov. Spoluzaložil konferenciu By Design, firmu Poctivo a NOSENE – obchod s dobrým pocitom. Popri tom mal svoju reláciu o férovom podnikaní a časopis Forbes ho v roku 2015 zaradil do 30 pod 30 Slovákov so svetovým potenciálom. Jeden z jeho najnovších projektov je Studio Echt zamerané na design a komunikáciu, ktoré založil v roku 2016.

 

Maroš Mozola

VP of Business Development, Sli.do

Expertný mentor

Maroš je v Sli.do viceprezidentom pre business development. Vo vodách medzinárodného biznisu pláva od roku 2003. Má dekádou overené skúsenosti v globálnom business developmente a viac ako trojročnú skúsenosť v software developmente. Počas pôsobenia vo funkcii senior viceprezidenta spoločnosti ESET, sa mu podarilo zvýšiť jej predajné kanály 50-násobne počas piatich rokov a rozšíriť sieť partnerov z 23 krajín na 180. Pomohol množstvu IT security firiem výrazne zvýšiť ich dosah a predaje. Je známy svojou schopnosťou zrozumiteľne prezentovať komplexné problémy a pracovať s tímami naprieč krajinami a kultúrami.

Branislav Šmidt

Branislav Šmidt

Co-founder, Impact Hub Bratislava

Expertný mentor, Porotca

Braňo vyštudoval manažment na FMUK a marketing na UCM. Popri tom absolvolval MBA kurz. Spolu s bratom rozbehol jeden z prvých skate&snow shopov v Bratislave. Pôsobil na viacerých konzultačných a manažérskych pozíciách hlavne v T-Mobile a IBM a Slovensku a v zahraničí, kde zodpovedal za oblasti ako business planning, strategy, program management, people management, business development and sales operations. Neskôr spoluzaložil Impact Hub v Bratislave, kde sa zameriava na vznik a rozvoj strategických partnerstiev a dlhodobé smerovanie a rast tejto platformy.
 

Tatiana Švrčková

Tatiana Švrčková

senior špecialista spoločenskej zodpovednosti

Expertný mentor, Porotca

V Telekome má v rámci oddelenia korporátnej komunikácie na starosti zodpovedné podnikanie, filantropiu a korporátny sponzoring. Strategicky riadi Nadačný fond Telekom pri Nadácii Pontis. Stála pri zrode grantových programov Hľadáme ďalší zmysel pre podnikanie nepočujúcich, operačnom programe Mobilný pedagóg, vzniku Fondu pre transparentné Slovensko, Darcovských sms správ. Dlhodobo spolupracuje s rôznymi neziskovými a príspevkovými organizáciami – Dobrý anjel, Dom na polceste Veľký Slavkov, Úsmev ako dar, Horská záchranná služba, OZ Nepočujucedieta.sk a iné.

 
 
T

Marek Mihok

Marek Mihok

Valuation & Financial Modeling Consultant

Expertný mentor

Marek sa stal súčasťou KPMG Slovensko v roku 2015 ako Analytik a Valuation Consultant v rámci tímu Transakčného poradenstva, a to po svojom štúdiu detašovanej lokality New York University v Abu Dhabi. Počas štúdia založil svoj vlastný startup a získaval skúsenosti z inkubátorov a konferencií v New Yorku, Abu Dhabi a v Berlíne. Marek ako súčasť tímu platformy KPMG – The Startup Studio, sa podieľal na príprave finančných modelov a pitch-decks pre mnoho startupov. Nedávno tiež participoval na Startup Weekend v Žiline a v Košiciach, kde sa so svojím inovatívnym nápadom umiestnil na prvom a druhom mieste.
 
KPMG

Marek Šulik

Marek Šulik

Strategy Director, Visibility

lektor & mentor

Online marketingu sa venuje od roku 2009. V súčastnosti pracuje ako Strategy Director v digitálnej agentúre Visibility. Okrem toho pôsobí ako Google Partners Certified Trainer pre oblasť webovej analytiky. Ako lektora ho môžete vidieť aj v projekte Truniversity a v bratislavskom Impact HUBe. Za posledné roky viedol viac ako 50 rôznych školení, workshopov, mentoringov a publikoval 150 člańkov. Vo voľnom čase rád bicykluje, cestuje a nepracuje.

 

 

 

Lukáš Bakoš

Lukáš Bakoš

Founder Maxman Consultants

lektor & mentor

Lukáš vyštudoval psychológiu na FFUK v Bratislave, popri tom ho vyhodili z VŠMU a dva roky študoval management v Austrálii. Začínal ako headhunter, neskôr ako manažér v telco a IT spoločnostiach. Od roku 2008 podniká, má na starosti
spoločnosť Maxman Consultants, vedie workshopy a tréningy pre manažérov a ich tímy v Európe a Ázii. Vo voľnom čase si „privyrába“ ako sprievodca na morských sea-kayakových expedíciách..

 

Viktor Kostický

Viktor Kostický

Independent Business Consultant

lektor & mentor

Viktor má viac ako 8 ročné skúsenosti vo vedení obchodných tímov a business developmente v IT sektore v globálnych spoločnostiach Dell a IBM. Prešiel si vedením tímov obchodujúcich s firemnými zákazníkmi, fyzickými osobami a business developmentom pre lokálne a svetové trhy. Pôsobil tiež ako CEO IT spoločnosti miniFAKTÚRA (Billdu globálny brand) kde mal na starosti vedenie firmy a obchodné aktivity smerom na globálne trhy. Dnes pomáha svojim klientom s nastavovaním obchodných stratégií, expanziou na nové trhy a inovačným manažmentom.

 

Martin Holič

Martin Holič

Partner, hbr advokáti

lektor & mentor

Martin je advokát, konateľ a spoločník firmy hbr advokáti, s.r.o. Vyštudoval Právnickú univerzitu Komenského a po 4 ročnej praxi si v 2012 založil vlastnú advokátsku kanceláriu. Venuje sa oblastiam ako ochrana osobnosti, mediálne právo, autorské právo, riešenia spotrebiteľských súťaží, ochrana dát, obchodné právo, právne vzťahy k nehnuteľnostiam. Je tiež konzultantom formátu Business Clinic – bezplatného odborného poradenstva pre začínajúce projekty.

 

Maroš Galgóci

Maroš Galgóci

Senior Graphic Designer, Visibility

lektor

Grafiku sa naučil robiť na polygrafickej škole v Krasňanoch. Vtedy sa študentov snažili naučiť zo všetkého niečo (PS, AI, ID, FL, HTML, CSS, Siete, Servery, fotenie a pod.). Po skončení sa jeho schopnosti pomaly zužovali a dnes sa výhradne
venuje grafike, a to predovšetkým grafike webových stránok a UX, tvorbe korporátnej identity a veciam, čo k tomu patria. Samozrejme, že navrhne aj etiketu na flašu vína, je predsa z Pezinka. Vyskúšal si prácu freelancera aj spoluprácu s WEZEO, dnes pôsobí v reklamnej agentúre VISIBILITY a v inkubátore prevedie projekty témou landing page a online launch služby či produktu z pohľadu web designu.

 

 

Zuzana Lehocká

Zuzana Lehocká

Graphic Designer, Visibility

lektor

Vyštudovala jazyky a literatúru na FiF UK v Bratislave, takže jej cesta ku grafickému dizajnu nebola úplne priamočiara. Je spoluzakladateľkou internetového obchodu s bio a eko produktami a tiež portálu s domácimi handmade a dizajn
produktami. Keď si uvedomila, že na jej podnikaní ju najviac baví pracovať s grafikou, rozhodla sa, že sa tomuto „remeslu” začne venovať naplno. Dnes sa v agentúre VISIBILITY venuje najmä webom a UX a grafike pre sociálne siete. Popritom rada navrhuje i CI a tlačoviny.

 

Rastislav Kuciak

Rastislav Kuciak

Executive manager C.A.A.S.

lektor & mentor

Rastislav sa podielal na tvorbe stratégií, trhových analýzach a plánoch v rámci tímu stratégov v Telekome. Projekt odpredaja Rádiokomunikácií ho dostal do reálneho biznisu a umožnil mu pričuchnúť k riadeniu projektov. Od roku 2007 prešli jeho rukami desiatky M&A projektov. Pomáhal realizovať stratégiu trhovým lídrom ako napríklad Datalanu či Azetu. Dnes poskytuje poradenstvo v rámci vlastnej spoločnosti a okrem M&A projektov sa zameriava aj na rozvoj nového biznisu a špeciálne projekty.

 
 

Kamil Aujesky

Kamil Aujesky

Digital Marketing Consultant

mentor

Kamil má s marketingom cca 9 ročné skúsenosti. Ako digital marketing konzultant sa zameriava na tvorbu komplexných online marketingových stratégií. Píše blog na www.kamilaujesky.com, s ktorým vyhral titul Blogera roka v kategórií IT & Inovácie Okrem toho sa ako Google Partners Certified Trainer venuje vzdelávaniu cez TRUNIVERSITY. Pracoval pre klientov ako Coca-Cola, Samsung, ZľavaDňa, Microsoft, Unicef a asi 200 ďalších.
 
 
 

Juraj Palovič

Juraj Palovič

Co-founder, Impact Hub Bratislava

mentor

Juraj je co-founder a operational & financial director Impact HUBu. Pred aktivitami v Impact Hube sa venoval architektúre v popredných architektonických spoločnostiach v Londýne, Rotterdame a Viedni. V roku 2010 založil svoj vlastný ateliér. Rád dodáva kreatívnu prácu na čas a v stanovenom rozpočte, či už v rámci architektonickej alebo finančnej oblasti.
 
 
 
 
 

Prihlás svoj projekt do 31. marca 2017! Zúčastniť sa môžeš ako tím, alebo jednotlivec.

Prihlás sa!