HUB Mentoring so SuperFaktúrou: „najťažším rozhodnutím bolo, či vziať do projektu investora“.

Žiaden startup ani podnikateľ sa im nevyhne. Tie, ktoré vystavuje miluje, tie, ktoré mu chodia až tak nie. Faktúry. Načo je to dobré? Prečo robiť jednoduché veci komplikovanými a používať rôzne účtovné formulky a komplikované výrazy? Trojica priateľov si kládla rovnakú otázku, až kým ich vyklikávanie tabuliek a sťažovanie sa priateľov nepriviedlo k vlastnému projektu – SuperFaktúre.

Neraz  sa sekli, spravili chybu a poučili sa, dnes riadia úspešnú firmu a do Impact HUBu prídu 1. júna porozprávať o svojich skúsenostiach s rozbiehaním SuperFaktúry. Čo bolo najťažšie pri rozbiehaní takejto služby? Aké sú ich lessons learned? To všetko vám povedia sami a vy sa ich môžete slobodne pýtať, čo by zase poradili vám pri vašich projektoch. Presne o tom bude ďalší HUB Mentoring.

REZERVUJ SI MIESTO

Kto stojí za službou Superfaktúra?

Na začiatku projektu stáli na čele Marek, Peťo a Braňo. Marek bol takým ideovým ťahúňom projektu, Peťo predstavuje hlavného vývojára a zároveň najdôležitejšie „ozubené koliesko“ technického tímu a Braňo je otcom grafického rozhrania SuperFaktúry. Počas roka 2013 Braňo postupne prebral vedenie SuperFaktúry a neustále hľadá nové a nové spôsoby, ako prácu so SuperFaktúrou čo najviac zjednodušiť a sprístupniť. Zároveň sa rád delí o svoje názory a rád pomôže, preto bude spíkrom nášho mentoringu.

sf_team_2015

Prečo je SuperFaktúra taká super?

Je jednoduchá, intuitívna, šetrí čas a nervy, za dobrú cenu dostanete kvalitu. Niet čo dodať.

Už v základnom balíku dostanete možnosť evidencie faktúr, nákladov, kontaktov, skladov a cenníkov, službu párovaia bankových výpisov, import a export agendy či odosielanie dokumentov poštou. V tých vyšších balíkoch sa dočkáte poradentsva či možnosti prepojenia svojho fakturačného systému s e-shopom. Každoročne spúšťa SuperFaktúra aj špeciálnu službu daňového priznania pre živnostníkov uplatňujúcich si paušálne výdavky či tých, ktorí vedú skutočné výdavky formou daňovej evidencie. Rýchlo si vyklikáte priznanie za pár minút.

faktura super-min

Prečo SuperFaktúra a HUB?

Ich službu máme radi. Ešte viac sa nám páči ich ľudský prístup. Hoci riadia úspešnú spoločnosť, stále sa považujú za startup, stále si pamätajú, aké to je, začínať a padať aj to, ako by sami vtedy uvítali pomoc a rady. Za najťažšie pri rozbiehaní projektu SuperFaktúra považujú rozhodovanie, či „vziať pomoc zvonka“. Investora. Ako vstúpili na trh, zákazníci začali pribúdať, tím vyťažovali fulltimovo, avšak zisky nepostačovali na zabezpečenie plnej pozornosti. A tak prišlo na rad jedno z najťažších rozhodnutí – či privolať na pomoc investora. Rozhodli sa pre tento krok, aj keď museli spraviť množstvo kompromisov. Ukázalo sa, že toto rozhodnutie koniec koncov bolo správne, SuperFaktúra stále rastie, darí sa jej natoľko, že si zarobí na svoju prevádzku, vývoj aj marketing a môže sa popýšiť množstvom spokojných zákazníkov. :)

 

Čo je HUB Mentoring a čo ťa na ňom čaká?

Kedy: pondelok 1. júna od 17:30 do 19:30

Kde: v Impact HUBe na Hviezdoslavovom námestí
Kapacita je obmedzená.

Program:

  • Predstavenie mentora a projektu SuperFaktúra
  • Lesson learned – 5 vecí, s ktorými sme sa pasovali my
  • Otázky z publika
  • Konzultácia tvojho projektu, ak naberieš odvahu :)

REZERVUJ SI MIESTO