Nová séria HUB Workshopov.

Minulý rok sme zorganizovali viac ako 20 našich vlastných workshopov. Zameranie sa rozdelilo do HUB NGO, HUB WOMEN, HUB CREO a HUB BUSINESS Workshopov. Sme radi za váš záujem aj za dobrú spätnú väzbu, ktorú sme na ne dostali. Pravdou je, že to bol náš prvý rok a so všetkým sme ešte len začínali. Občas sme robili možno až priveľa aktivít. Tento rok sme sa rozhodli ísť veciam a témam do hĺbky.  Chceme pomôcť všetkým z vás, ktorí máte odvážne plány, inovatívne nápady a veľkú chuť učiť sa nové veci a pohnúť sa s projektami ďalej.

Preto sme spustili a pripravujeme hneď niekoľko odlišných formátov pre rôzne skupiny:

  • Business Clinic bezplatné konzultácie určené primárne pre rozbehnuté biznis riešenia, ktoré ťa nasmerujú pri konkrétnej výzve či probléme.
  • Impact Incubator plánujeme otvoriť aj tento rok. Ponúkne opäť komplexný viacmesačný program pre social biznis riešenia a spoločensky prospešné projekty. Okrem usmernenia a know-how získajú aj finančnú podporu.
  • Pre získanie nových zručností a naučenie sa nových skills sme tento rok spolu s partnerom VÚB Bankou pripravili sériu HUB Workshopov – venovaných ženám.
Business Women Workshop

Photo by Stanči Karellová

Business Women Workshop

Proaktivita je ženskému pokoleniu daná hádam do vienka.  Napriek tomu ich v biznise ani startupoch nie je až tak veľa. A nám to chýba. Práve podnikanie či vlastný projekt môže byť flexibilnou alternatívou pre budúce mamičky. Samostatnosť v pracovnom zameraní vedie k samostatnosti v osobnom živote a zlepšuje podmienky na skĺbenie rodiny a kariery. Podnikať však nie je hračka, treba sa učiť novým veciam každý deň a byť pripravený na trh.

Malou troškou chceme povzdbudiť ženy k aktívnemu prístupu a tvorbe vlastných biznis riešení aj my v HUBe. Začínajúcim podnikateľským nápadom a zmysluplným komunitným aktivitám venujeme sériu viac ako 12 workshopov zameraných na získanie praktických zručností v oblasti marketingu, managementu, UX , strategického plánovania a validácie.  

Business Women Workshop

Photo by Stanči Karellová

Každý workshop vedie odborník z praxe s mnohoročnými skúsenosťami. Všetko sú to pohodoví ľudia, ktorí nám chcu pomôcť budovať lepšie podmienky pre vaše nápady na trhu. Tešiť sa môžete na  Janette Motlovú z eduma.sk, Mareka Šulíka z Visibility, Jozefa Benka a jeho kolegyne z 2 Fresh Slovakia a mnohých ďalších.

Marcové workshopy

29.3. Projektový manažment pre tvoj tím snov

Ako si v tíme podeliť úlohy a spoločne viesť projekt? Netradične – pri chystaní receptu sa naučíte, ako na to!  Prihlás svojich kolegov na workshop, ktorý sme pre Teba pripravili spolu so Janette Motlovou z Eduma.sk.

Janette spolu so svojim tímom rozbieha z HUBu svoj najnovší projekt – platformu Eduma.

Je skvelou lektorkou s viac ako 12 ročnými skúsenostami v oblasti prípravy, realizácie a hodnotenia projektov, najmä v oblasti vzdelávania a inštitucionálneho rozvoja organizácií, je držiteľkou Certifikátu pre oblasť tvorby strategických dokumentov a projektov pre čerpanie príspevkov zo štrukturálnych fondov.V rámci profesijnej činnosti sa venuje najmä vzdelávaniu profesionálnych a dobrovoľných pracovníkov pôsobiacich v oblasti formálneho a neformálneho vzdelávania; strategickému rozvoju inštitúcií pôsobiacich vo vzdelávaní mládeže; mentoringu a koučingu v pomáhajúcich profesiách; tvorbe, redizajnu a realizácii zážitkových aktivít rozvíjajúcich soft skills. Bola nominovaná na Slovenku roka 2015 v kategórii Vzdelávanie a podpora mladých talentov a okrem toho všetkého je skvelou a príjemnou dušou, ktorá pomáha riešiť okolo seba množstvo problémov. Na jej workshope sa nasmeješ :)

CHYŤ SI MIESTO NA WORKSHOPE

Business Women Workshop

Photo by Stanči Karellová

31.3. Ako si vytvoriť newsletter a ako vyhodnocovať jeho úspešnosť?

Newslettre. Ako ich písať, aby neotravovali a ako vôbec zistiť, či sú moje newslettrové kampane úspešné? Pripravili sme pre vás 3hodinivý aktívy workshop spolu s  lektorom Marekom Šulikom z Visibility.  

Marek je Performance Managing Director, Visibility. Živí a baví ho online marketing. V agentúre VISIBILITY je takmer od začiatku, dnes vedie tím výkonnostného marketingu na pozícii Performence Managing Directora. Má rád dobré SEO, webovú analytiku, social media management a budovanie komunity. Vo voľnom čase spoluorganizuje Pecha Kucha Night v Trnave. Bol súčasťou tímu mentorov aj v našom Impact Incubator programe a pomáhal nám pri špeciálnych one to one programoch pre Mono.sk, Podporsport.sk a Lektorino. Rád si s nami po dobre odvedenej práci dá aj pivo :).

CHYŤ SI MIESTO NA WORKSHOPE

Nabudúce predstavíme lektorov a workshopy, ktoré môžeš u nás zažiť vďaka VÚB Banke  a mediálnemu partnerovi Startitup.sk už v apríli.

Business Women Workshop