Hľadáme hackarov s inovatívnymi riešeniami. Spustili sme registráciu na InnovationHack!

Nič nie je lepšie pre nabudenie nových funkčných riešení ako spojenie súťaživosti, zaujímavých navzájom sa doplňujúcich komunít a krátkosti času. To všetko podporené výhrou a dravou chuťou zlepšiť aktuálnu situáciu na trhu. Presne o tom sú hackathony. A konečne nimi žije aj Bratislava. Za posledný polrok sa ich udialo už niekoľko a najbližšie vám prinášame spolu s chalanmi Marekom Zámečníkom a Martinom Joakimom Hauge a vďaka partnerom Slovak Telekom a Websuport prvý ročník InnovationHacku.

Urob si čas  6-8. mája. Čaká ťa 48 hodín hackingu, 4 výzvy, 2000 EUR a pre vybratý tím možnosť stráviť nejaký ten týždeň v Krakowskom hub:raum-e a ďaľšie atraktívne ceny. No najmä ťa čakajú ľudia ako ty, čo chcú posúvať veci.

Vyber si svoju výzvu:

 InnovationHack Challenge #1:  Mobile Telecare

Ako zlepšiť oblasť zdravotníctva s využitím mobile platformy?  Význam eHealth & eCare narastá a stále bude. Pomôž nám svojimi nápadmi priniesť svieži prístup a pohľad na využitie mobilných zariadení v tejto oblasti.

 InnovationHack Challenge #2:  Localization Services

Máš ideu, nápad alebo funkčné riešenie pre zlepšenie a rozvoj lokalizačných služieb, vieš ako lepšie vyuźiť location data a informácie pre marketingové účely?

impact hub bratislava

 InnovationHack Challenge #3: Open data & IoT

Napadá Ti ako inovatívne využiť open či big data na vylepšenie konkrétnych služieb alebo si sa našiel v niektorej z IoT oblasti?  Predposledná challange je otvorená všetkým inovatívnym nápadom, ktoré dokážeš posunúť a zhmotniť  do IT riešenia za spomínaných 48h.

 InnovationHack Challenge #4: Telekom case challenges

Ak nemáš vlastnú inováciu, ale chcel by si zažiť Hackathon na vlastnej koži,  Market Locator a Rodinný asistent sú inovatívne služby Telekomu a partnerov, ktoré môžeš spolu s tímom Telekomu a odborníkmi vylepšiť a posunúť.  Tak aj bez nápadu môžeš zabojovať o ceny a navyše získať super skúsenosť zo spolupráce s jedným z vedúcich mobilných operátorov na trhu.

Každá výzva bude mať svojho mentora, môžeš sa s ním poradiť o svojom nápade a hlavne získať kontakty. Pribudnú aj rôzne case studies s využitím platforiem či workshopy. Program aj mentorov Ti postupne predstavíme na  http://innovationhack.sk

impact hub bratislava

Hackathon je otvorený aj pre zahraničné tímy, ktorým hlavný partner preplatí letenky na podujatie. Okrem IT zdatných developerov je určený rovnako pre UX desigerov, projektových manažérov a nadšencov v oblasti ehealth, lokalizačných služieb, open dát či IoT riešení. Len správny mix ľudí s rôznym backroundom vie priniesť naozaj inovatívne nápady. Preto sa na vás tešíme na rôznych meetupoch komunít, kde vám InnovationHack predstavíme osobne a porozprávame sa priamo s vami  o tom, čo by mal nám všetkým priniesť. Najbližšie sa vidíme už 14. apríla na SUX fóre s témou HealthCare.