Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Predstavujeme vám Erasmus pre mladých podnikateľov!

11. marca 2015 @ 18:30 - 20:00

Zadarmo

Erasmus pre mladých podnikateľov je cezhraničný výmenný program, ktorý dáva novým alebo nádejným podnikateľom s vlastnými nápadmi príležitosť naučiť sa niečo od skúsených podnikateľov z iných zúčastnených krajín, ktorí prevádzkujú malé a stredné podniky. Výmena skúseností sa uskutočňuje počas pobytu u skúseného podnikateľa, ktorý pomáha začínajúcim podnikateľom nadobudnúť schopnosti potrebné na prevádzkovanie malej firmy. Veľa mladých ľudí ani nevie, že majú takúto možnosť.

Bez ohľadu na to, či ste nový alebo veľmi skúsený podnikateľ, program môže ponúknuť veľkú pridanú hodnotu pre začínajúceho podnikateľa, ale aj hosťujúceho majiteľa malého či stredného podniku v podobe novej pracovnej sily, či otvorenia brány k ďalšiemu trhu.

Príďte sa dozvieť!

Moderovaná diskusia:
Hosť: Simona Kovárová, projektová manažérka Erasmus pre ml. podnikateľov na Slovensku, Taliansko-Slovenská obchodná komora
Moderátori: Jan Salat a Tomáš Kovaľ

Diskusia bude interaktívna, môžete očakávať aj premietanie krátkych videí od účastníkov programu a tiež twitter nástenku, kde sa môžete zapájať aj online.

Cena a platba

Na podujatie je povinná registrácia. Vstupné sa platí na mieste v symbolickej sume 1 €. Za to vás čaká menšie občerstvenie :)

Organizátor:

Paneurópska únia na Slovensku

Partneri:
Verve,s.r.o., JT Consulting Enterprises, s.r.o., Európske Noviny, Impact Hub Bratislava, MonaLiza Ltd, European Dialogue, , Bratislava 2018: European Youth Capital City

Podrobnosti

Dátum:
11. marca 2015
Čas:
18:30 - 20:00
Cena:
Zadarmo

Organizátor

Paneurópska únia na Slovensku

Miesto udalosti

Impact HUB Bratislava
Hviezdoslavovo námestie 176/20,
Bratislava, Slovensko 81102 Slovenská republika
+ Google Map
Telefón:
+421 903 429 944
Webstránka:
http://impacthub.sk/