Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Filantrop roka

26. februára 2015 @ 19:00 - 21:00

Zadarmo

TOP firemný filantrop je ocenením firiem, ktoré venujú svoje prostriedky na dobrú vec či už formou finančných ako aj nefinančných darov. Ide o jediný index v Slovenskej republike, ktorý prináša dáta o firemnom darcovstve.

Filantrop roka je ocenenie pre človeka, ktorý svojou osobnou angažovanosťou a filantropiou prispieva k zveľaďovaniu darcovstva a jeho kultúry na Slovensku. Nominovať zástupcu do tejto kategórii môžu ako firmy, tak neziskový sektor alebo jednotlivci. Historicky prvým Filantropom roka sa stal katolícky kňaz a salezián Anton Srholec známy svojou takmer 20-ročnou činnosťou zameranou na pomoc bezdomovcom.

V spolupráci s portálom ĽudiaĽuďom.sk pribudlo do ankety aj špeciálne ocenenie Fundreiser roka pre projekty, jednotlivcov či firmy, ktoré pomohli vyzbierať finančné prostriedky na pomoc druhým.

V roku 2013 otvorilo Fórum donorov Sieň slávy filantropie ako špeciálne uznanie za dlhoročné angažovanie sa v charitatívnych projektoch. Jej prvou laureátkou sa stala zakladateľka Nadácie pre deti Slovenka, herečka Emília Vášáryová.

Viac informácií o ankete nájdete na stránke www.donorsforum.sk a na darcovskom portáli ĽudiaĽuďom.sk.

Podrobnosti

Dátum:
26. februára 2015
Čas:
19:00 - 21:00
Cena:
Zadarmo
Udalosť Category:

Organizátor

DonorsForum

Miesto udalosti

Impact HUB Bratislava
Hviezdoslavovo námestie 176/20,
Bratislava, Slovensko 81102 Slovenská republika
+ Google Map
Telefón:
+421 903 429 944
Webstránka:
http://impacthub.sk/