Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Business Women Workshop: Motivácia a práca s dobrovoľníkmi so Janette Motlovou

11. júla 2016 @ 18:30 - 20:30

€10

Ako a prečo získavať dobrovoľníkov pre svoje projekty? Prečo sú dobrovoľníci považovaní za najvzácnejšie zdroje organizácie? Ako ich nájdem, udržím a využijem ich silný kapitál v organizácii? Počas troch hodín sa s polu so Janette Motlovou pozrieme na základy práce s dobrovoľníkmi, od fázy ich nájdenia a oslovenia, cez motiváciu, až po zapájanie dobrovoľníkov do zavádzania inovácií vo svojich organizáciách. A ako inak, ani tentokrát nebude chýbať kreatívna atmosféra, pri ktorej sa naučíme prepájať potreby organizácie s využívaním kapacít, energie a „zdravého odstupu“ našich sympatizantov.

CHYŤ SI MIESTO NA WORKSHOPE

Pre Koho je Business Women Workshop so Janette Motlovou určený?

  • organizácie, ktoré sa rozbiehajú a majú limitované finančné zdroje,
  • organizácie využívajúce v svojich aktivitách dobrovoľnícku prácu,
  • stagnujúce organizácie, ktorým chýba „nový vietor“
  • organizácie, ktoré majú databázu dobrovoľníkov a hľadajú spôsob, ako využiť ich potenciál.

Pre slečny a ženy, ktoré rozbiehajú svoj vlastný biznis nápad alebo komunitný projekt. Prečo pre ženy? Spolu s partnerom VÚB Bankou si myslíme, že podnikavých žien je na Slovensku stále málo. Rovnako ako príležitostí pre systematické vzdelávanie a nakopnutie vlastných biznis riešení.

Je workshop určený pre právnické či fyzické osoby?

Workshopu sa môžete zúčastniť ako fyzická osoba. Dokladom o zaplatení je prevod z bankového účtu.

Koľko workshop trvá a aká je cena?

Business Women Workshop sa koná 11.7. od 17:30 do 20:30 u nás v HUBe a cena je 10 EUR/ osoba. Kapacita workshopu je obmedzená, tak aby sa nám dobre pracovalo a lektor mal na vás všetky čas.

Spoznaj lektorku workshopu Janette Motlovú z EDUMA.sk :

Lektorka, ktorá pre Eduma.sk prináša 12 ročnú širokospektrálnu školiteľskú prax a 15 ročnú prax v oblasti prípravy, realizácie a hodnotenia projektov, najmä v oblasti vzdelávania a inštitucionálneho rozvoja organizácií.
Je držiteľkou Certifikátu pre oblasť tvorby strategických dokumentov a projektov pre čerpanie príspevkov zo štrukturálnych fondov.V rámci profesijnej činnosti sa venuje najmä vzdelávaniu profesionálnych a dobrovoľných pracovníkov pôsobiacich v oblasti formálneho a neformálneho vzdelávania; strategickému rozvoju inštitúcií pôsobiacich vo vzdelávaní mládeže; mentoringu a koučingu v pomáhajúcich profesiách; tvorbe, redizajnu a realizácii zážitkových aktivít rozvíjajúcich soft skills najmä znevýhodnených skupín.Pracuje inkluzívnym prístupom, v ktorom využíva 4 a 5 stupňové zážitkové vzdelávanie. Autorka, viacerých publikácií, metodík a inovatívnych prístupov v práci s ohrozenými skupinami ľudí. Janette Motlová Mazíniová bola nominovaná na Slovenku roka 2015 v kategórii Vzdelávanie a podpora mladých talentov

Podujatie podporujú:

 vub

Mediálni partneri:

st2

Podrobnosti

Dátum:
11. júla 2016
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
€10
Udalosť Category:

Organizátor

Impact Hub
Telefón:
+421 903 429 944
Webstránka:
http://impacthub.sk/

Miesto udalosti

Impact HUB Bratislava
Hviezdoslavovo námestie 176/20,
Bratislava, Slovensko 81102 Slovenská republika
+ Google Map
Telefón:
+421 903 429 944
Webstránka:
http://impacthub.sk/