HUB výstava

Dva svety Kristíny Dugovičovej

V pracovnom živote je accountkou. Denne z kancelárie pod hradom riadi online kampane pre O2 Slovensko či Sberbank. Čistá, precízna práca, deadliny a istá miera kreativity pri riešení problémov. Ale keď príde z práce domov, vyberie si farby a necháva všetko voľne plynúť . Vytvára si svoj akrylový svet. Práve o ten sa podelí s nami v HUBe novou výstavou.

Circles v Impact HUBe

HUB výstava
Kristína pracuje od klasickej práce so štetcom po nalievanie farieb, aby vytvorila jedinečný abstraktný obraz. Pri tvorbe používa predovšetkým akrylové farby, ale aj atrament a sprej. Nerada sa označuje  za umelca, pre nás je teda tvorcom. Tvorcom krásnych obrazov odrážajúcich jej život, farby naokolo, krásy prírody aj moderný spôsob komunikácie – obrazov a fotiek z instagramu. To všetko je jej inšpiráciou.

A výsledok ? Abstrakcia na kruhových 40, 50, 70 a 100 cm plátnach a fotografia. Tá je neoddeliteľnou súčasťou jej tvorivého procesu. Maľbu fotografuje za „behu“, aby zachytila stále meniacu sa krásu každého diela.

Okrem originálnych umeleckých diel vytvára zo zhotovených fotografií  aj radu reprodukcií v podobe digitálnych printov na špeciálnom fine art papieri. Tieto reprodukcie sú sami o sebe krásne a zobrazujú buď celý obraz, alebo iba jeho menšiu časť.

Kristína Dugovičová
Jej výstavu odštartujeme na najbližsom Mashup- e 5. mája, venovanom práve ženám, ktoré sú úspešné, aktívne a tvorivé. A presne taká je podľa nás aj Kika. Jej prvotné diela si môžeš u nás pozrieť do konca júna.

Jeden prostý cieľ

Kristína má jednoduchý a prostý cieľ – vidieť viac svojich obrazov na stenách :) Podľa jej slov ju v tomto smere najviac teší vedomie toho, že sa jej obrazy neváľajú po kútoch a nezapadajú prachom, ale zdobia miestnosti a prinášajú radosť.

Jej celú tvorbu nájdete na http://christina-art.eu/

HUB výstava

_ _ _ _ _ _ _ _

Impact HUB výstavy sú priestorom pre tvorivých ľudí, ktorí sa chcú s nami podeliť o ich tvorbu. Uprednostňujeme začínajúcich umelcov akéhokoľvek veku. V našom pracovnom a eventovom priestore získajú pozornosť stoviek návštevníkov. Výstavy vyberáme tématicky k podujatiu, na ktorom sú predstavené.