Máš startup či firmu? Získaj bezplatné poradenstvo v Business Clinic

Posuň svoj biznis ďalej a odborným poradenstvom od expertov z oblastí ako  legal, business case, marketing či sales. Business clinic umožní tímom s biznis nápadmi dostať reálny profesionálny feedback na ich činnosť a tiež rady a tipy od ľudí z fachu. Prihlásiť sa môžeš aj ty, ak máš rozbehnutý podnikateľký nápad, s ktorým si už na trhu. Poradenstvo prebieha formou one-to-one osobných stretnutí.

Vďaka Business Clinic pomáhame

  • startupistom a podnikateľom riešiť aktuálne výzvy a získať odborné rady na ich konkrétne výzvy a problémy
  • nášmu trhu poskytovať lepšie možnosti pre vznik  nových biznis riešení a inovácií
  • aktívnym podnikavým ľuďom budovať ich sny

Týmto formátom Ti chceme pomôcť  získať odborné rady na ich konkrétne situácie a problémy.

Business Clinic 3 Ti prinášame vďaka

telekom

Business Clinic už pomohla už aj týmto projektom

Najbližšie stretnutie s odborníkmi

There are no upcoming events at this time.
michal stin truniversity

Konkrétne Business Clinic – Business Case nám pomohla nastaviť systém, ktorý budeme pri našom projekte ešte dlho využívať. Naučili sme sa tiež, ako s týmto systémom pracovať do budúcnosti, tak aby sme boli schopný robiť lepšie rozhodnutia. :).

Michal Stín

Truniversity

peter skyrta- peter a lucia

Business Clinic je praktická – inšpiratívna – priateľská. Najväčšia pridaná hodnota: sharing is carring = zdieľanie a odovzdánie vedomostí a skúsenosti od úspešných lektorov. Tešíme sa na ďalšie pokračovanie :-) Takže radi sme sa zúčastnili a ďakujeme za túto možnosť.

images

Business Clinic mi príde ako skvelý nápad. Vieme sa presne zamerať na problém, ktorý máme a vieme nájst naň riešenie. Dozvedáme sa užitočné rady, ktoré vieme ďalej použiť. :)

Patricia Tomčiková

PodporSport.sk

images

Boli to veľmi cenné stretnutia s ľudmi, ktorí prešlii podobnými výzvami a vysoko si cenním ich otvorenosť, s akou sa delia s informáciami či vlastným know-how.

Andrej Juriga

Cultural Bridge

images

Veľmi pozitívne, atmosféra bola uvoľnená a komunikácia bola obojsmerná ako sme si predstavovali (forma dialóg, nie len „prednáška“), lektorka sa oboznámila vopred s našim projektom a konzultácia bola sita na mieru, reagovala na naše špecifické požiadavky a veľmi vyzdvihujem individuálny prístup. Ďakujeme za čas a možnosť zúčastniť sa projektu, na action points sme už začali pracovať a tešíme sa na výsledky. Ďakujeme !

Jana Escher

Boataround