Bigger, better, and not-to-be-missed! Nové smerovanie StartupAwards.SK

Ocenenie, ktoré chce u nás získať každý startupista. Je akýmsi razítkom toho, že tvoj nápad je cool, inovatívny, chcený. Že zaujal. A otvára dvere k investorom. StartupAwards je najväčšie a najprestížnejšie podujatie startupového sveta na Slovensku. A organizátori posledné roky dokazujú, že siaha ďaleko za hranice našej krajiny. To sa má potrvdiť aj v decembri, kedy po prvýkrát zažijeme oceňovanie v inej réžii aj s novou identitou či spoluprácami. Bookuj si 2. december, vidíme sa!

To, čo sa dokázalo vytvoriť okolo tohto brandu je silná kompaktná komunita, networking, na ktorý sa tešíme celý rok a akcia svetovej úrovne. Malú ochutnávku z atmosféry zažívame tradične na Kick-Offe. Tento rok sa odštartoval v našich priestoroch Impact HUBU. Na stage-i mal hlavné slovo Peter Kolesár, CEO Neulogy, ktorý postupne odhaľoval novinky tohto ročníka.

Peter Kolesár

Place

Startup Awards.SK 2016 má byť väčšie, ako kedykoľvek predtým a má zaujať širšiu verejnosť. Z tohto dôvodu si organizátori vybrali priestory divadla Istropolis s kapacitou 1000+ ľudí.

startup awards program

Program

Už nepôjde len o “competition” a gala program. Novým zámerom je vytvoriť priestor pre inšpiráciu, diskusie, talky. Prvý deň bude venovaný uzavretým stretnutiam investorov a startupov a vybrané projekty budú mať šancu zažiť CEE Founders Summit.

Druhý sa otvorí verejnosti a predstaví 4 nosné kategórie ocenenia: Science, Digital, Art&Design a Society. Každá téma ponúkne inšpiratívne prezentácie slovenských aj svetových mien a svieže panelové diskusie.

startup awards sk

Poobedňajší program bude patriť prihláseným startupom a slávnostnému udeľovaniu cien. Na záver dňa budeš mať šancu stretnúť všetkých TOP spíkrov, startuperov aj organizátorov na neformálnej afterpárty. Skvelá možnosť, ako ich osloviť a získať rýchly feedback na tvoj nápad či kontakt, na ktorý si rád spomenieš v budúcnosti.

startup awards

Partnership

Za podujatím je okrem skvelého organizačného tímu aj množstvo firiem, ktoré ho podporujú ako ZSE, KPMG, Slovak – American Foundation, Tatra banka,O2 a ďalší. Okrem toho má však Startup Awards ešte jedno poslanie. Spájať odborníkov a vytvárať neobyčajný program. Aj o tom bola ďalšia novinka tohto ročníka.  Impact HUB spoločne s Nadáciou Pontis a organizátormi pre vás pripraví program kategórie Society, zameraný na Technology for Good riešenia a inšpirácie, diskusiu o impact investovaní.

Chyť si svoje miesto

Echt nová identita

O čom je život startupu? O voľbe ísť inou, mnohokrát ťažšou cestou. Cesta sa stala motívom novej identity StartupAwards.SK a s jej premenou do ideového a vizuálneho prevedenia prišlo štúdio Echt. Jakub Ptačin predstavil oravsko-bratislavským humorom, jemu blízkym, novú predstavu, kam sa toto podujatie posunie a na vlastné oči to uvidíme už v decembri v divadle Istropolis.
Studio Echt

V novom šate nájdeš už aj web startupawards.sk na ktorom sa od štvrtka dajú kúpiť prvé lístky na tohtoročný program.

Skvelým úlovkom priateľov z Neulogy, organizátorom tohto skvelého podujatia, je jednoznačne Uri Levine, spoluzakladateľ Waze. Medzi pozvanými investormi nájdete Esther Dyson z HICCupu a podľa štvrtkového Kick-Offu sa máme ešte na čo tešiť. Mená ďalších potvrdených spíkrov budú predstavené priebežne.

conversation

Dosky patria odvážnym

Ak chceš patriť medzi nich a stáť na doskách Istropolisu, šancu máš do 16. októbra. Prihlás svoj startup do jednej zo štyroch kategórií. Získať môžeš stretnutie s investormi, možnosť odprezentovať svoj nápad počas hlavného programu, mediálnu podporu aj výhru 10 000 EUR.

Viac informácií

Kto sa môže prihlásiť?

Early stage technologické riešenia a firmy, ktoré sú založené a ranované na Slovensku, alebo je aspoň jeden zo zakladateľov Slovák. Predpoklad úspechu zvyšuje fakt, ak je tvoje riešenie globálne škálovateľné a vyniká svojou inovatívnosťou.

networking